You are here
We also support
 
 
 
 

Red Dead Online będzie samodzielną grą

Red Dead Online będzie samodzielną grą
25 lis 2020, 19:42

Podążając za swoją tradycją wydawania niesamowitych gier, Rockstar Games odniosło wielki sukces z Red Dead Redemption 2, czyniąc z niej jedną z najpopularniejszych gier akcji . Dzięki niespotykanemu poziomowi szczegółowości, gra pozwala nam zanurzyć się w dzikiej przygodzie, która odbywa się na Dzikim Zachodzie i która wprowadziła nowe życie do gatunku. Miesiące po jej wydaniu, dodanie trybu multiplayer o nazwie Red Dead Online, który pozwolił graczom na przeżycie przygody w otwartym świecie, w którym mogą robić niemal wszystko, co tylko zechcą, przyczyniło się do tego, że gra stała się jeszcze większa. Ponieważ Twoje działania w kampanii nie mają wpływu na Twoją grę Red Dead Online, zawsze była ona uważana przez graczy za niezależną grę, ale aby móc w nią zagrać, trzeba było kupić Red Dead Redemption 2.

Minęło już trochę czasu odkąd gracze zaczęli odkrywać wszechświat Red Dead Online, a wiele dodatkowych treści zostało dodanych do gry poprzez kilka darmowych aktualizacji, w tym wydarzenia limitowane czasowo, opcje personalizacji i wiele innych. Wydaje się jednak, że Rockstar Games chce przyciągnąć do swojej gry jeszcze więcej graczy i zdecydowali się na wydanie nowej wersji Red Dead Online, która nie będzie wymagała od Ciebie posiadania gry bazowej, aby uzyskać do niej dostęp.

 

 

Red Dead Online będzie dostępna jako samodzielna gra 1 grudnia na kilku platformach, w tym Steam, Epic Games Store, Rockstar Games Launcher, Microsoft Store i PlayStation Store. Dzięki wstecznej kompatybilności można w nią grać nawet na konsolach nowej generacji, a jej cena po premierze będzie miała 75% zniżki przez ograniczony czas. W późniejszym czasie będzie można odblokować kampanię Red Dead Redemption 2, ale oczywiście trzeba będzie za nią dodatkowo zapłacić.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare