K4G BG 4 EN
 
 

Przygotuj się na Baldur's Gate III dzięki darmowej przygodzie

Przygotuj się na Baldur's Gate III dzięki darmowej przygodzie

Baldur's Gate III ukaże się w sierpniu, ale studio Larian postanowiło dać fanom możliwość odwiedzenia Zapomnianych Krain i powrotu do legendarnego miasta jeszcze przed premierą nadchodzącej gry RPG. Studio udostępniło grę w formie przeglądarkowej zagadki morderstwa, do której można uzyskać dostęp za darmo na oficjalnej stronie. Blood in Baldur's Gate stanowi swego rodzaju prequel do Baldur's Gate III i pozwala zbadać sprawę straszliwego morderstwa.

Podstawa, mój drogi Watsonie

Akcja Blood in Baldur 's Gate rozgrywa się piętnaście lat przed wydarzeniami z Baldur's Gate III. Założenie gry jest proste, popełniono morderstwo, a ty musisz znaleźć sprawcę i przyczyny tak strasznego aktu przemocy. W grze możesz odwiedzać różne lokacje miasta, poruszając się po mapie z góry na dół. W każdym miejscu możesz zbadać szereg szczegółów i poszukać wskazówek, które mogą dostarczyć pewnych informacji na temat sprawcy przestępstwa. Możesz także przesłuchać ewentualnych świadków, aby podążać tropem, który może doprowadzić cię do odpowiedzi, których desperacko szukasz.

Ale nic nie jest tak proste, jak się wydaje w Blood in Baldur's Gate. Będziesz dzielić swoją przestrzeń z innymi śledczymi, a każdy z was musi oddać głos na lokalizację, którą wszyscy chcecie odwiedzić w następnej kolejności. Możesz komunikować się z innymi badaczami za pośrednictwem oficjalnych forów Larian, aby koordynować swoje wysiłki i omawiać możliwe strategie.

 

 

Gra zapewni ci zajęcie przez dłuższy czas, ponieważ istnieje wiele lokalizacji do zbadania. Larian nie podzielił się informacją, czy zapewni jakąkolwiek nagrodę osobom uczestniczącym w śledztwie, jeśli rozwiążą one zagadkę, ale byłoby miło, gdyby gracze otrzymali jakieś przedmioty w grze Baldur's Gate III. W każdym razie, Blood in Baldur 's Gate wygląda na ciekawy sposób na zabicie czasu w oczekiwaniu na premierę jednej z najbardziej wyczekiwanych gier fabularnych wszech czasów. Pamiętaj, że możesz zamówić grę w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki i otrzymać tani klucz Baldur's Gate III na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare