Przewodnik po wszystkich nowych przedmiotach w najnowszej aktualizacji Buckshot Roulette

Przewodnik po wszystkich nowych przedmiotach w najnowszej aktualizacji Buckshot Roulette

Jeśli kiedykolwiek grałeś w Buckshot Roulette, wiesz, że przedmioty są najważniejszym mechanizmem gry. Istnienie przedmiotów w grze sprawia, że rozgrywka jest bardziej zróżnicowana i dramatyczna, zwiększając nieprzewidywalność i głębię strategiczną.

Po oficjalnej premierze gry na Steam, wielu graczy będzie prawdopodobnie podekscytowanych i natychmiast wskoczy do gry, aktywując tryb Double or Nothing. Wtedy z pewnością napotkają nowe i nieznane przedmioty w grze i nie będą wiedzieć, do czego służą. Ale nie martw się, oto lista wyszczególniająca nowe przedmioty w grze i ich funkcje, które pomogą ci doskonale grać w grę:

  • Burner Phone: Po użyciu ten konkretny telefon poinformuje użytkownika o lokalizacji i typie jednego pocisku załadowanego do strzelby. Burner Phone świeci najbardziej, gdy jest używany na mniejszych ładunkach, takich jak 2 lub 3 ładunki pocisków.

  • Adrenalina: Pozwala graczom wziąć przedmiot od przeciwnika i natychmiast go użyć. Jednak czas użycia przedmiotu jest ograniczony do 10 sekund, więc szybkie podejmowanie decyzji jest kluczowe podczas korzystania z niego.

  • Wygasłe lekarstwo: Po użyciu gracze mają 50% szans na odzyskanie 2 punktów zdrowia i 50% szans na utratę jednego punktu zdrowia. Jest to ostatnia deska ratunku dla graczy, którzy są pewni, że nie wygrają w następnej rundzie.

  • Inwerter: Po użyciu, aktualny pocisk w pistolecie zostaje zmieniony na przeciwny typ: pusty pocisk staje się żywym pociskiem i odwrotnie. Inwerter jest szczególnie przydatny w połączeniu ze szkłem powiększającym, ale przy odpowiedniej strategii nadal może być niezwykle korzystny.

Te nowe przedmioty sprawiają, że Buckshot Roulette jest znacznie trudniejsza, a krupier znacznie bardziej niebezpieczny niż w starej wersji. Pojawiają się one tylko w trybie Double or Nothing. Ponadto do gry dodano funkcję tabeli liderów dla rywalizujących graczy, którzy chcą zobaczyć swoje nazwiska na szczycie.

Teraz jesteś gotowy, aby stawić czoła nowym wyzwaniom w Buckshot Roulette i dążyć do osiągnięcia jak najwyższego wyniku. Jak zawsze, nasze narzędzie do porównywania cen jest idealnym wyborem, aby kupić cdkey Buckshot Roulette najtaniej.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare