Buckshot Roulette - nowa ulubiona gra niezależna wszystkich graczy

Buckshot Roulette - nowa ulubiona gra niezależna wszystkich graczy

Jeśli chodzi o unikalne pomysły na rozgrywkę, nie można pominąć wkładu niezależnych studiów. Dzięki ciągłemu wprowadzaniu świeżych i niekonwencjonalnych pomysłów do swoich gier, gry niezależne zdołały wyrzeźbić dla siebie niszę pośród morza wysokobudżetowych gier. Niedawna gra niezależna zatytułowana Stray zdobyła nawet nominację do tytułu Gry Roku na The Game Awards 2022.

Buckshot Roulette to niezależna gra stołowa z elementami horroru, opracowana i opublikowana przez Mike'a Klubnika na itch.io 28 grudnia 2023 roku. Ostatnio pojawiła się jako nowy faworyt wśród graczy, szczególnie w społeczności YouTuberów i streamerów. Po kilku miesiącach ciszy na itch.io, Buckshot Roulette w końcu pojawiło się na Steam 4 kwietnia 2024 roku, odnosząc ogromny sukces:

"Zagraj w rosyjską ruletkę z 12-strzałową strzelbą. Dwóch wchodzi. Jeden wychodzi. Rzuć kostką o swoje życie. Powodzenia!"

Prosta, ale unikalna pętla rozgrywki

Oparta na koncepcji rosyjskiej ruletki, Buckshot Roulette to gra, w której musisz albo strzelić do siebie, albo do przeciwnika po drugiej stronie stołu. Ale to nie wszystko. Zaczynasz w podziemnym klubie, a następnie wychodzisz na zewnątrz i otwierasz drzwi do innego pokoju, siadasz przy stole i mierzysz się z krupierem o bardzo niesamowitej twarzy i strzelbie. Ty i krupier na zmianę celujecie w siebie nawzajem i pociągacie za spust, aż jednemu z was zabraknie szczęścia.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać prostą grą losową, ale to przedmioty, które otrzymują gracze, sprawiają, że rozgrywka jest interesująca. W Buckshot Roulette gracze otrzymują różne rodzaje przedmiotów w każdej turze, które mogą pomóc zwiększyć ich szanse na wygraną - oczywiście, jeśli są używane mądrze. Możesz po prostu zamknąć oczy i strzelać na ślepo, pozostawiając szczęściu określenie rodzaju wystrzelonego pocisku - lub użyć szkła powiększającego, aby wyświetlić podgląd typu pocisku przed podjęciem decyzji, lub piły, aby odciąć lufę strzelby, aby podwoić obrażenia, lub papierosa, aby przywrócić zdrowie. Krupier otrzymuje również te przedmioty, aby zrównoważyć rozgrywkę, czyniąc każdą rundę nieprzewidywalną i wymagającą ciągłego strategowania, co sprawia, że pętla rozgrywki jest niezwykle wciągająca.

Nowe funkcje

Wraz z obecną wersją na Steam, Buckshot Roulette dodało również wiele ekscytujących nowych funkcji: nowe tryby, nowe przedmioty, obsługę kontrolerów, wsparcie językowe, ścieżkę dźwiękową i wiele innych. Dla fanów oczekujących trybu PvP lub multiplayer z wieloma graczami, deweloperzy mają dobre wieści:

"Aha, i jeszcze jedno. Do wszystkich, którzy marzą o trybie wieloosobowym - słyszymy was i ciężko pracujemy nad urzeczywistnieniem tego marzenia. W tej chwili nie jesteśmy gotowi, by dzielić się szczegółami, ale chcielibyśmy przynajmniej dać wam trochę otuchy w tym chaotycznym świecie".

Buckshot Roulette ma obecnie bardzo pozytywne recenzje na Steam, być może jest to jedna z najwyżej ocenianych gier w ostatnim czasie. Jeśli jesteś zainteresowany tą grą lub nadchodzącym trybem wieloosobowym, który pozwoli graczom celować w siebie nawzajem - pamiętaj, aby skorzystać z naszej porównywarki cen, aby uzyskać najlepszą ofertę na Buckshot Roulette i nie zapomnij przygotować papierosa, aby uniknąć pewnej śmierci!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare