Protokół Callisto porzuca uniwersum PUBG

Protokół Callisto porzuca uniwersum PUBG

Niektóre gry ulegają nieoczekiwanym zmianom podczas procesu rozwoju, które są raczej trudne do zrozumienia z punktu widzenia graczy. Tak jest w przypadku The Callisto Protocol, nadchodzącego horroru od twórcy serii Dead Space, Glena Schofielda. Pierwotnie gra była osadzona w uniwersum Playerunknown's Battlegrounds i przenosiła gracza na satelitę Jupìter's Callisto w roli więźnia więzienia Black Iron o zaostrzonym rygorze. Jesteś nastawiony na ucieczkę z tego miejsca za wszelką cenę, ale nieoczekiwana seria wydarzeń i niewypowiedziany sekret, który skrywa to miejsce, zamieni twoje poszukiwania wolności w koszmarną podróż.

Jak widać, na początku trudno jest dowiedzieć się, co PUBG ma wspólnego z The Callisto Protocol, a może to nawet dotyczyć dewelopera, który właśnie ogłosił, że nie jest już częścią osi czasu PUBG.

 

 

Niezależnie od tego, czy ta zmiana została wprowadzona, ponieważ bycie częścią uniwersum PUBG nie ma żadnego sensu, czy też dlatego, że ogranicza pewne aspekty historii w The Callisto Protocol, które deweloper chce teraz naruszyć, możemy się tylko domyślać, że ma to dobry powód. Nie ujawniono zbyt wielu informacji na temat The Callisto Protocol. Mimo to, ponieważ już wcześniej trudno było znaleźć jakąkolwiek potrzebę powiązania go z PUBG, możemy mieć tylko nadzieję, że ta decyzja da studiu więcej swobody, aby wydać grę, której dokładnie chce.

 

 

Bez daty premiery The Callisto Protocol na horyzoncie, fani horrorów sci-fi mogą z niecierpliwością wyczekiwać premiery remake'u Dead Space, który obiecuje przywrócić jedną z kultowych gier w gatunku, bardziej spektakularną i krwawą niż kiedykolwiek.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare