Ostatni rozdział The Callisto Protocol pojawi się pod koniec tego miesiąca

Ostatni rozdział The Callisto Protocol pojawi się pod koniec tego miesiąca

Striking Distance Studios ogłosiło, że pierwszy i najwyraźniej ostatni dodatek do ich gry survival horror, The Callisto Protocol, zostanie wydany pod koniec miesiąca. DLC zatytułowane "The Final Transmission" ukaże się 27 czerwca na wyłączność PlayStation i 29 czerwca na innych platformach. Zwiastun The Final Transmission można obejrzeć tutaj:

 

 

Biorąc pod uwagę zwięzłość zwiastuna, nie ma zbyt wiele do wyciągnięcia z fabuły, poza tym, że gracze będą walczyć z jeszcze gorszymi wrogami w postaci cyborgów biofagów. Wygląda na to, że tym razem The Callisto Protocol zapewni nam więcej sposobów na śmierć.

Wcześniej The Callisto Protocol otrzymało bardzo potrzebny tryb Nowa Gra+, który pozwala graczowi na ponowne rozpoczęcie rozgrywki w pierwszej stacji Reforge na wyższym poziomie trudności, ale z zachowaniem broni, pieniędzy i ulepszeń, które odblokował w poprzednim pliku zapisu. Łatka 3.01 wprowadziła również różne poprawki i ulepszenia do gry. Dodano także tryb Permadeath i tryb Riot, w którym trzeba walczyć z falami coraz bardziej niebezpiecznych wrogów. Striking Distance wydało również różne skórki dla głównego bohatera, z których wszystkie są dostępne w przepustce sezonowej The Callisto Protocol.

Pomimo tego, że The Callisto Protocol nazywany jest duchowym następcą Dead Space, nie udało mu się osiągnąć docelowej sprzedaży na poziomie 5 milionów egzemplarzy, mimo że prace nad nim trwały trzy lata. Mimo to, gra zapewnia wystarczającą ilość akcji i horroru, aby dobrze się bawić, jeśli właśnie tego szukasz.

The Callisto Protocol jest obecnie dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i PC za pośrednictwem Steam. Możesz zdobyć klucz The Callisto Protocol PS5 z naszej porównywarki już dziś.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare