Instant Gaming EU
 
 

Ostatni rozdział The Callisto Protocol pojawi się pod koniec tego miesiąca

Ostatni rozdział The Callisto Protocol pojawi się pod koniec tego miesiąca

Striking Distance Studios ogłosiło, że pierwszy i najwyraźniej ostatni dodatek do ich gry survival horror, The Callisto Protocol, zostanie wydany pod koniec miesiąca. DLC zatytułowane "The Final Transmission" ukaże się 27 czerwca na wyłączność PlayStation i 29 czerwca na innych platformach. Zwiastun The Final Transmission można obejrzeć tutaj:

 

 

Biorąc pod uwagę zwięzłość zwiastuna, nie ma zbyt wiele do wyciągnięcia z fabuły, poza tym, że gracze będą walczyć z jeszcze gorszymi wrogami w postaci cyborgów biofagów. Wygląda na to, że tym razem The Callisto Protocol zapewni nam więcej sposobów na śmierć.

Wcześniej The Callisto Protocol otrzymało bardzo potrzebny tryb Nowa Gra+, który pozwala graczowi na ponowne rozpoczęcie rozgrywki w pierwszej stacji Reforge na wyższym poziomie trudności, ale z zachowaniem broni, pieniędzy i ulepszeń, które odblokował w poprzednim pliku zapisu. Łatka 3.01 wprowadziła również różne poprawki i ulepszenia do gry. Dodano także tryb Permadeath i tryb Riot, w którym trzeba walczyć z falami coraz bardziej niebezpiecznych wrogów. Striking Distance wydało również różne skórki dla głównego bohatera, z których wszystkie są dostępne w przepustce sezonowej The Callisto Protocol.

Pomimo tego, że The Callisto Protocol nazywany jest duchowym następcą Dead Space, nie udało mu się osiągnąć docelowej sprzedaży na poziomie 5 milionów egzemplarzy, mimo że prace nad nim trwały trzy lata. Mimo to, gra zapewnia wystarczającą ilość akcji i horroru, aby dobrze się bawić, jeśli właśnie tego szukasz.

The Callisto Protocol jest obecnie dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i PC za pośrednictwem Steam. Możesz zdobyć klucz The Callisto Protocol PS5 z naszej porównywarki już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare