Prince of Persia: The Sands of Time Remake pojawi się w styczniu

Prince of Persia: The Sands of Time Remake pojawi się w styczniu

Wczoraj w nocy mogliśmy oglądać online drugi Ubisoft Forward, wydarzenie, które miało miejsce po raz pierwszy w lipcu. Jest to format, który Ubisoft wybrał, aby ujawnić nowości o grach, nad którymi pracuje i ogłaszać nowe. Chociaż nikt nie był naprawdę zaskoczony, ponieważ gra wyciekła kilka godzin przed wydarzeniem i plotki krążą od miesięcy, Prince of Persia: The Sands of Time Remake został oficjalnie ogłoszony.

Stworzona przez studia Ubisoft w Pune i Bombaju gra Prince of Persia: The Sands of Time Remake jest, jak sama nazwa wskazuje, remake'iem pierwszej części trylogii Sands of Time, która ukazała się w 2003 roku. Będzie ona dostępna 21 stycznia 2021 roku na Playstation 4, Xbox One i PC poprzez Uplay i Epic Game Store. Wygląda na to, że tweet od wydawcy również zapowiedział wydanie na konsolach nowej generacji, ale tweet został usunięty i nie ma na to oficjalnego potwierdzenia. Nie ogłoszono daty premiery Nintendo Switch i wydaje się, że może nie być tego w planach twórców, przynajmniej na chwilę obecną, chociaż widzieliśmy grę wymienioną w niektórych sklepach na tej platformie.


Prince of Persia: The Sands of Time Remake wiernie odtworzy historię oryginalnej gry z nową grafiką i poprawioną mechaniką gry. Znajdziemy tu wszystkie postacie z oryginalnej gry, w tym księżniczkę Farah, wezyra i oczywiście księcia, którego głosu po raz kolejny użyczy mu Jurij Lowenthal, który użyczył swojego głosu już w 2003 roku. Ogłoszenie Prince of Persia: The Sands of Time Remake zostało przyjęte z mieszanymi opiniami, a jakość jego grafiki została skrytykowana w sieciach, ponieważ niektórzy uważają, że gra nie spełnia obecnych standardów w tej dziedzinie. Nie przeszkadza to innym fanom tej serii w podekscytowaniu się powtórką kultowej gry.

Poza tym, będzie można odblokować pierwszą grę Prince of Persia z 1989 roku po prostu grając w Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare