Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Prince of Persia: The Sands of Time Remake pojawi się w styczniu

Prince of Persia: The Sands of Time Remake pojawi się w styczniu
11 wrz 2020, 20:33

Wczoraj w nocy mogliśmy oglądać online drugi Ubisoft Forward, wydarzenie, które miało miejsce po raz pierwszy w lipcu. Jest to format, który Ubisoft wybrał, aby ujawnić nowości o grach, nad którymi pracuje i ogłaszać nowe. Chociaż nikt nie był naprawdę zaskoczony, ponieważ gra wyciekła kilka godzin przed wydarzeniem i plotki krążą od miesięcy, Prince of Persia: The Sands of Time Remake został oficjalnie ogłoszony.

Stworzona przez studia Ubisoft w Pune i Bombaju gra Prince of Persia: The Sands of Time Remake jest, jak sama nazwa wskazuje, remake'iem pierwszej części trylogii Sands of Time, która ukazała się w 2003 roku. Będzie ona dostępna 21 stycznia 2021 roku na Playstation 4, Xbox One i PC poprzez Uplay i Epic Game Store. Wygląda na to, że tweet od wydawcy również zapowiedział wydanie na konsolach nowej generacji, ale tweet został usunięty i nie ma na to oficjalnego potwierdzenia. Nie ogłoszono daty premiery Nintendo Switch i wydaje się, że może nie być tego w planach twórców, przynajmniej na chwilę obecną, chociaż widzieliśmy grę wymienioną w niektórych sklepach na tej platformie.


Prince of Persia: The Sands of Time Remake wiernie odtworzy historię oryginalnej gry z nową grafiką i poprawioną mechaniką gry. Znajdziemy tu wszystkie postacie z oryginalnej gry, w tym księżniczkę Farah, wezyra i oczywiście księcia, którego głosu po raz kolejny użyczy mu Jurij Lowenthal, który użyczył swojego głosu już w 2003 roku. Ogłoszenie Prince of Persia: The Sands of Time Remake zostało przyjęte z mieszanymi opiniami, a jakość jego grafiki została skrytykowana w sieciach, ponieważ niektórzy uważają, że gra nie spełnia obecnych standardów w tej dziedzinie. Nie przeszkadza to innym fanom tej serii w podekscytowaniu się powtórką kultowej gry.

Poza tym, będzie można odblokować pierwszą grę Prince of Persia z 1989 roku po prostu grając w Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare