Eneba COM
 
 

Oto więcej szczegółów na temat Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Oto więcej szczegółów na temat Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Prince of Persia: The Sands of Time Remake, który został zaprezentowany 10 września w drugim wydaniu Ubisoft Forward, od miesięcy pojawia się w wiadomościach. Ale ponieważ wydarzenie Ubisoft nie byłoby tak naprawdę wydarzeniem bez przecieku, Prince of Persia: The Sands of Time Remake wyciekło w Internecie dzień przed oficjalnym ogłoszeniem, jak to miało miejsce w przypadku Far Cry 6 podczas pierwszego Ubisoft Forward.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake to bardzo wyczekiwana gra, która zostanie ostatecznie wydana 21 stycznia 2021 roku. Stworzona przez Ubisoft Studios w Pune i Bombaju, jej wizualny wygląd był szeroko krytykowany po jej ujawnieniu, ponieważ wiele osób uważa, że grafika jest zbyt przestarzała. Ubisoft odpowiedział na tę krytykę, argumentując, że jest to wybór artystyczny, coś, co nie przekonało wszystkich. Ale gra jest nie tylko zdefiniowana przez grafikę, a wielu graczom bardziej zależy na rozgrywce.Pierre-Sylvain Gires, Dyrektor gry Prince of Persia: The Sands of Time Remake mówił o tym w artykułach Gamingbolta i podaje nam więcej szczegółów na temat gry.

"Pozostaliśmy wierni fabule i historii oryginalnej gry. Wprowadziliśmy jednak zmiany w rozgrywce i przerobiliśmy wszystkie cinematiki. Jeśli chodzi o rozgrywkę, skupiliśmy się na 3C, kamerze, kontroli i walce. Przeprojektowaliśmy system kamer i ulepszyliśmy go. Usprawniliśmy walkę, wprowadzając system multi-targetingu. Dodaliśmy też więcej akrobatycznych ruchów do Księcia. Krótko mówiąc, pozostaliśmy wierni oryginalnej wersji, ale wprowadziliśmy ulepszenia mające na celu modernizację gry."

Nie ma więc wielkiej rewolucji na horyzoncie, Prince of Persia: The Sands of Time Remake zaoferuje doświadczenie wierne oryginałowi i będzie dobrym sposobem na odkrycie lub ponowne odkrycie tej fascynującej historii, gdy zostanie wydana 21 stycznia 2021 roku, na PC, PS4 i Xbox One.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare