Kinguin advent rest
 
 

Prince of Persia: The Sands of Time Remake ponownie opóźniony

Prince of Persia: The Sands of Time Remake ponownie opóźniony

Ubisoft wydaje się mieć sporo więcej problemów niż oczekiwano, aby ukończyć Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Nowa odsłona klasycznej gry akcji została zapowiedziana na wrzesień 2020 roku, a jej premiera była już kilkukrotnie przekładana. Nie jest to może zaskoczeniem dla osób, które śledzą doniesienia na temat gry od kilku miesięcy, gdyż wiadomo, że grafika Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie do końca przypadła do gustu większości fanów serii Prince of Persia. Ubisoft India zrzuciło winę na silnik użyty do stworzenia gry, który jest tym samym, który został użyty w Assassin's Creed. Nie dostosowałby się on odpowiednio do typu liniowej rozgrywki w Prince of Persia: The Sands of Time Remake, gdyż został zaprojektowany z myślą o grach z otwartym światem. Jakkolwiek by nie było, studio nigdy nie wiązało przesunięcia premiery gry z problemami graficznymi.

 

 

W Prince of Persia: The Sands of Time Remake mieliśmy móc zagrać w marcu 2021 roku, ale ostatni Tweet od zespołu deweloperskiego potwierdza, że potrzebują jeszcze więcej czasu na ukończenie gry.

Od momentu ogłoszenia Prince of Persia: The Sands of Time Remake we wrześniu, byliśmy świadkami ogromnego odzewu na tę ukochaną serię.

To właśnie wasza pasja i wsparcie napędzają nasze zespoły deweloperskie do tworzenia jak najlepszej gry. W związku z tym podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery Prince of Persia: The Sands of Time Remake na późniejszy termin. Ten dodatkowy czas pozwoli naszym zespołom na dostarczenie remake'u, który sprawi wrażenie świeżego, a jednocześnie pozostanie wierny oryginałowi.

Rozumiemy, że ta aktualizacja może być dla Was zaskoczeniem i będziemy Was informować o postępach w pracach nad Prince of Persia: The Sands of Time Remake. W międzyczasie chcemy podziękować Wam wszystkim za nieustające wsparcie.

Jak widać, nie ma daty premiery Prince of Persia: The Sands of Time Remake, więc tak naprawdę nie wiemy, czego się spodziewać.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare