Poznaj Yagyu Munenori w najnowszym DLC do gry Fate/Samurai Remnant

Poznaj Yagyu Munenori w najnowszym DLC do gry Fate/Samurai Remnant

Fate/Samurai Remnant to fabularna gra akcji współtworzona przez Omega Force i Kou Shibusawę we współpracy z Aniplex i Type-Moon, a wydana przez Koei Tecmo. Jest to pozycja z popularnej serii Fate i została wydana na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 i Windows w 2023 roku.

Fate/Samurai Remnant pozwala graczom wcielić się w Miyamoto Iori, samuraja z okresu Edo w Japonii. Iori został adoptowany przez legendarnego ronina Miyamoto Musashiego. Gra przedstawia Miyamoto Iori jako utrzymującego pokój ronina wybranego do udziału w Rytuale Wschodzącego Księżyca, będącym spin-offem Wojny o Świętego Graala. Przywołując Yamato Takeru, sługę klasy Saber, zawiązują sojusz z Takao Dayu i jej sługą klasy Berserker, zmarłym mistrzem Miyamoto Musashiego, w zamian za informacje o innych mistrzach i sługach.

Walka w Fate/Samurai Remnant charakteryzuje się stylem hack and slash z pewnymi podobieństwami do rozgrywki Musou, ale należy do gatunku RPG akcji z unikami i szukaniem otwartych przestrzeni jako ważnym elementem. Gra oferuje szeroki wachlarz postaw, między którymi postać gracza może dowolnie się przełączać. Gra ma otwarty świat i pozwala na eksplorację odtworzonych dzielnic Edo, takich jak Yoshiwara, Kanda i Akasaka.

Koei Tecmo, Omega Force i Type-Moon zapowiedziały drugi dodatek do przygodowej gry akcji Fate/Samurai Remnant, zatytułowany Record's Fragment: Yagyu Sword Chronicles, które zostało wydane 18 kwietnia 2024 roku:

Badając nocne zabójstwa, które wprowadzają zamieszanie w Edo, Miyamoto Iori staje twarzą w twarz z Yagyu Munenori, Rogue Saber.

Wygląda na to, że historia tego DLC będzie obracać się wokół Yagyu Munenori, japońskiego daimyo, szermierza i pisarza sztuk walki, założyciela oddziału Edo Yagyu Shinkage-ruu, jak podano w opisie Steam:

Magiczna moc Rytuału wirująca wokół Edo przyciąga wielu dziwaków.
Tsujigiri o ogromnych umiejętnościach. Tajemnicze, śmiercionośne ostrze.

Miyamoto Iori i Saber, którzy badają sytuację na polecenie Sukenoshina, stają twarzą w twarz z szermierzem o znacznie wyższych umiejętnościach. Sługa.
Czy to Tsujigiri, o którym krążą plotki?
Gdy tak się zastanawiają, Sługa nagle opuszcza miecz i przedstawia się.

"...Jestem Yagyu Munenori.
Postać z ludzkiej historii, a teraz szermierz bez mistrza".

Nowo przybyły Rogue Saber, mistrz szermierki, którego prawdziwe imię brzmi Yagyu Tajima-no-Kami Munenori.
Jaki jest jego cel tutaj? I co łączy go z Tsujigiri?
W towarzystwie nowego sługi, Iori i Saber przemierzają przesiąknięte krwią ulice Edo.

Aby zagrać w DLC Record's Fragment: Yagyu Sword Chronicles, gracze muszą robić postępy w grze podstawowej aż do osiągnięcia "My Mind Bides on the Battlefield" (Rozdział 3). Dodatkowo, ten element DLC jest zawarty w przepustce sezonowej, więc jeśli już ją zakupiłeś, nie musisz kupować DLC osobno, aby uniknąć zbędnych zakupów.

Drugie DLC w Fate/Samurai Remnant Record's Fragment: Yagyu Sword Chronicles jest już dostępne, skorzystaj z naszego narzędzia do porównywania cen, aby uzyskać najlepsze oferty dla Fate/Samurai Remnant.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare