Wciąż się pojawiają plotki o Battlefield 6

Wciąż się pojawiają plotki o Battlefield 6

Od premiery Battlefield V minęły już ponad dwa lata, a fani serii z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę. O nowej grze krążyły plotki już od dłuższego czasu. Kilka miesięcy temu Electronic Arts potwierdziło, że prace nad kolejną odsłoną Battlefielda rzeczywiście trwają i że ukaże się ona pod koniec tego roku. Wygląda na to, że to spowodowało odrodzenie się nowych plotek na temat Battlefield 6, który stał się ostatnio gorącym tematem.

Te nowe plotki obejmują rzekome przecieki pochodzące od różnych osób z wewnątrz. Oczywiście, za każdym razem, gdy mówimy o plotkach informacje powinny być brane z przymrużeniem oka, ponieważ pochodzą z nieoficjalnych źródeł. Teraz, kiedy mamy już za sobą to zastrzeżenie, o co właściwie chodzi w tym całym zamieszaniu?

Jedną z plotek, która zyskuje coraz więcej uwagi jest ta, która mówi, że nowa gra będzie się nazywać po prostu Battlefield. Druga została ujawniona kilka miesięcy temu przez niejakiego Thomasa Hendersona, który twierdził, że gra będzie posiadała tryb Battle Royale podobny do Call of Duty Warzone. Teraz plotka ta wydaje się tym bardziej wiarygodna, że kilka dni temu "potwierdził" ją Roberto Serrano, redaktor naczelny serwisu 4News.it. Co jest dość interesujące w tej historii, to tweet, który oficjalne konto Battlefield zamieściło w odpowiedzi:

 

 

To tylko szczypta humoru i sprytny sposób na zaprzeczenie informacji zawartej w oryginalnym tweecie, ale jest też całkiem interesujący. Więcej informacji na temat kolejnej gry Battlefield już krąży i są osoby, które mówią o "rewolucyjnej" kampanii. Tak czy inaczej, to co powinno się wydarzyć w najbliższej przyszłości, to oficjalna zapowiedź gry, ponieważ Battlefield 6 ma się ukazać jeszcze w tym roku. Wtedy wszystkie nasze wątpliwości powinny zostać rozwiane.

32.30zł
BF 2042
BF 2042
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare