K4G BG 4 EN
 
 

Pathfinder: Wrath of the Righteous otrzymuje nowe rozszerzenie

Pathfinder: Wrath of the Righteous otrzymuje nowe rozszerzenie

Pathfinder: Wrath of the Righteous to wciąż solidna alternatywa dla tych, którzy nie są zanurzeni w Baldur's Gate III. Chociaż wydaje się, że niesamowity sukces gry Larian usunął wszystkie inne opcje z gatunku RPG, gry Pathfinder nadal oferują wyjątkowe wrażenia. Zarówno Pathfinder: Kingmaker i Pathfinder: Wrath of the Righteous to wciągające przygody osadzone w świecie fantasy, w którym twoje działania i decyzje mają głęboki wpływ. Niezależnie od tego, czy jesteś aspirującym władcą, czy głównym agentem w krucjacie przeciwko siłom demonicznym, w obu grach jesteś zaangażowany w politykę i musisz radzić sobie z problemami, które wykraczają poza zwykłego poszukiwacza przygód, dodając nową warstwę głębi do rozgrywki.

Odwiedź Shadow Plane i walcz z demonicznym lordem

Pathfinder: Wrath of the Righteous jest wciąż rozbudowywany o nowe wątki fabularne za pośrednictwem DLC, a najnowszy z nich został właśnie zapowiedziany. The Lord of Nothing to rozszerzenie, które kontynuuje historię Sendri i Rekarth, dwóch postaci wprowadzonych w DLC Through the Ashes. Zabierze cię do odległych zakątków Golarionu, aby walczyć z nowym zagrożeniem i odkryć zakończenie ich historii.

 

 

Rozszerzenie zawiera 15 nowych archetypów, nowe zaklęcia, nowe wyczyny i nowego towarzysza, który dołączy do ciebie w epickiej przygodzie. Jeśli nie ukończyłeś historii w Through the Ashes, nadal będziesz mieć dostęp do nowego zadania i nowego lochu w ostatnim rozdziale. Cała ta zawartość będzie dostępna w głównej kampanii Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Premiera DLC The Lord of Nothing zaplanowana jest na 21 listopada na PC. Jak zwykle, najlepsze oferty na wszystkie gry Pathfinder są dostępne w naszej porównywarce, w tym najtańsze Pathfinder: Wrath of the Righteous wraz z rozszerzeniami Inevitable Excess, Through the Ashes i The Treasure of the Midnight Isles.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare