Instant Gaming EU
 
 

The Lord of Nothing rozszerza historię zawartą w Pathfinder: Wrath of the Righteous

The Lord of Nothing rozszerza historię zawartą w Pathfinder: Wrath of the Righteous

Pathfinder: Wrath of the Righteous oferuje jedną z najlepszych przygód w gatunku CRPG. Premiera Baldur's Gate III sprawiła, że gra na jakiś czas zniknęła z radarów, ale Owlcat Games wyprowadziło ją na pierwszą linię frontu wraz z wydaniem nowego rozszerzenia. Oczywiście próba prześcignięcia dzieła Larian jest obecnie niemożliwym wyczynem, więc twórcy Wrath of the Righteous postanowili skupić się na tym, co robią najlepiej, czyli urozmaicaniu rozgrywki i rozbudowywaniu fabuły.

W Pathfinder: Wrath of the Righteous prowadzisz krucjatę przeciwko potężnemu władcy demonów. Gra została rozszerzona o nowości i nowe historie w kilku dodatkach, a teraz Pathfinder: Lord of Nothing kończy historię, która rozpoczęła się w rozszerzeniu Through the Ashes. Nowe DLC podąża za Sendri i Rekartem, którzy wyruszają na kolejną ekscytującą przygodę, podczas gdy Krucjata postępuje. Dzięki nowym sojusznikom, potężnym wrogom i mnóstwu nowych lokacji do odkrycia, nowe rozszerzenie oferuje mnóstwo możliwości przygody.

 

 

Mnóstwo nowych archetypów do wyboru

Najbardziej znaczącym dodatkiem w Pathfinder: Lord of Nothing jest wprowadzenie piętnastu nowych archetypów, po jednym dla każdej klasy w grze. Każdy z nich posiada unikalne zdolności i oferuje nowy sposób cieszenia się grą, także podczas głównej kampanii. Ponadto dodanie kilku nowych mitycznych wyczynów radykalnie zmieni niektóre stare archetypy. Na przykład Corruptor to umiejętność, która pozwala ominąć odporność na truciznę, czyniąc wszystkie archetypy, które z niej korzystają, dość śmiercionośnymi. Wprowadzono również zmiany w sposobie kumulowania się różnych premii do AC oraz ulepszono działanie ciężkiego pancerza, czyniąc go realną opcją w walce.

Jeśli jesteś fanem stołowego RPG Pathfinder lub szukasz gry, która jest równie wciągająca i kompletna jak Baldur's Gate III, powinieneś sprawdzić najlepsze oferty na Pathfinder: Lord of Nothing na PC, aby rozszerzyć swoje doświadczenie w Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare