Najnowsze DLC do Pathfinder: Wrath of the Righteous zapowiedziany

Najnowsze DLC do Pathfinder: Wrath of the Righteous zapowiedziany

Deweloper Owlcat Games (Warhammer 40,000: Rogue Trader) ujawnił szóste i ostatnie rozszerzenie DLC do swojego uznanego przez krytyków cRPG, Pathfinder: Wrath of the Righteous​​​​​​. A Dance of Maskszabierzegraczy z powrotem do początków tego wszystkiego w ostatnim liście miłosnym do dowódcy rycerzy i ich lojalnych towarzyszy. Gracze powinni przygotować się na ostateczną podróż, gdy A Dance of Masks ukaże się na PC i konsole 13 czerwca 2024 roku.

W Pathfinder: Wrath of the Righteous: A Dance of Masks, gracze muszą zebrać towarzyszy dowódcy rycerzy i powrócić do miasta Kenabres, zniszczonego, a teraz odbudowanego z popiołów. Miejski festiwal można świętować wraz ze zwycięstwami, spotykając się z przyjaciółmi i bliskimi. Fajerwerki będą zarezerwowane dla graczy, którym uda się pokrzyżować plany złoczyńców i raz na zawsze położyć kres zagrożeniu.

 

 

Wśród głównych cech Pathfinder: Wrath of the Righteous: A Dance of Masks, Owlcat Games podkreśla 11 nowych archetypów postaci i nową broń z możliwością przełączania między jedną a dwiema krawędziami, a także w pełni udźwiękowione dialogi. DLC wprowadza głębszy poziom interakcji z każdym towarzyszem, z osobistymi wydarzeniami, które mogą ewoluować w romantyczne spotkania. W nowej przygodzie przez Kenabres napotkamy fortecę nowego wroga, ale jeśli wyzwanie nie wystarczy, DLC dodaje nieziemską arenę, na której gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności w walce z prawdziwie mitycznymi wrogami.

Pathfinder: Wrath of the Righteous to fabularna, izometryczna gra RPG, w której gracze zabierają stworzone przez siebie postacie do Worldwound, aby zamknąć szczelinę w Otchłani i przywrócić pokój rozdartemu narodowi. Decyzja o tym, jak tego dokonać, należy do gracza. Z 25 klasami, 12 rasami graczy i niekończącym się arsenałem magii i umiejętności, historia Worldwound jest w rękach graczy. Wielu twierdzi, że Pathfinder: Wrath of the Righteous ma bardziej rozbudowaną i złożoną personalizację niż Baldur's Gate III.

A Dance of Masks będzie dostępny 13 czerwca 2024 roku, jako samodzielny pakiet lub jako część Pathfinder: Wrath of the Righteous - Season Pass 2 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam, Epic Games Store i GOG, a także macOS. Entuzjaści cRPG mogą sprawdzić naszą porównywarkę najlepszych cen na Pathfinder: Wrath of the Righteous i przygotować się na bal maskowy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare