Instant Gaming EU
 
 

Ostatnie DLC do DRAGON BALL Z: KAKAROT jest już dostępne

Ostatnie DLC do DRAGON BALL Z: KAKAROT jest już dostępne

Po czterech długich latach fani Dragon Ball Z: Kakarot mogą się cieszyć, ponieważ najnowszy dodatek został w końcu wydany. Jest to ostatnie rozszerzenie do gry, żegnające się z przygodami Goku. Przygotowując się na pożegnanie z Goku w tej części, rośnie oczekiwanie na nadchodzącą premierę Dragon Ball Sparkling! Zero. Ostatnie DLC do Dragon Ball Z: Kakarot, zatytułowane "Goku's Next Journey", pojawiło się 30 marca.

Historia rozgrywa się dziesięć lat po kulminacyjnej bitwie z Majin Buu. Zgodnie z oficjalnym opisem gry, rozwija się ona w następujący sposób:

"Minęło 10 lat od epickiej bitwy z Majin Buu. Goku ma zamiar wziąć udział w Światowym Turnieju po raz pierwszy od jakiegoś czasu, kiedy pojawia się przed nim tajemniczy chłopiec o imieniu Uub. Jest on reinkarnacją Majin Buu i przeciwnikiem, na którego Goku czekał z niecierpliwością!".

DLC Goku's Next Journey będzie zawierać:

  • Nowy wątek fabularny
  • Nowe super ataki
  • Nowe emblematy dusz i wiele więcej

Chociaż niektórzy mogą czuć się rozczarowani brakiem w grze wątku Turnieju Mocy z Dragon Ball Super, DLC Goku's Next Journey służy jako odpowiednie zakończenie fabularnego doświadczenia Dragon Ball Z: Kakarot. Gry tego kalibru w uniwersum Dragon Ball Z są rzadkością, co czyni to DLC jeszcze bardziej wyjątkowym. Ale nie martw się, ponieważ na horyzoncie pojawia się bardziej skoncentrowana na walce gra Dragon Ball: Sparking! ZERO, która została już zaprezentowana. Oczekiwanie na premierę nie będzie zbyt długie.

W międzyczasie zanurz się w relaksującej, ale pełnej akcji fabule Goku's Next Journey, korzystając z naszej porównywarki cen, aby znaleźć najlepszą ofertę na Dragon Ball Z: Kakarot i jego najnowsze DLC, Goku's Next Journey.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare