Pierwsze DLC Dragon Ball Z: Kakarot jest już dostępne

Pierwsze DLC Dragon Ball Z: Kakarot jest już dostępne

Ogłoszenie Dragon Ball Z: Kakarot wystarczyło, aby stała się jedną z najbardziej oczekiwanych gier wideo opartych na serii mangi stworzonej przez Akirę Toriyamę. Gra Dragon Ball z elementami RPG i światem do odkrycia była czymś, o czym fani marzyli od dłuższego czasu, a wydanie Dragon Ball Z: Kakarot zapewniło te doświadczenia, na które wszyscy gracze czekali. Gra pozwala poznać najpopularniejsze postacie z serii mang, śledząc historię Goku poprzez główne wątki w Dragon Ball Z, ale to więcej niż seria walk, co jest prawie tym, co widzieliśmy w poprzednich grach w serii Dragon Ball.

 

 

Dragon Ball Z: Kakarot rozszerza dziś swoją zawartość wraz z wydaniem pierwszego DLC, A New Power Awakens – Part 1, który pozwoli graczom walczyć z jednym z najpotężniejszych wrogów w całej serii. Bóg Beerus ma pewną tendencję do łatwego znudzenia, więc kiedy znajdzie okazję, by zrobić coś, co go zabawi, nie przepuści okazji. Goku i Vegeta stali się dość silni, a Beerus widzi w nich nowy sposób zabawy, choćby na chwilę. Bohaterowie wykazują wystarczający potencjał do walki z bogiem, ale wcześniej będą musieli bardzo ciężko trenować, aby stać się wyzwaniem dla wszechmogącego Beerusa. Whis jest gotów pomóc swojemu panu i będzie trenował Goku i Vegetę, dopóki nie zmienią się w swoje formy boga Super Saiyan. Przebudzając tę nową moc, mogą mieć szansę na pokonanie boga poziomu 250, co będzie dość trudne nawet dla najbardziej wykwalifikowanych graczy.

 

 

A New Power Awakens – Part 1 znajduje się w Przepustce Sezonowej Dragon Ball Z: Kakarot, a dostęp do DLC możesz uzyskać tylko wtedy, gdy posiadasz przepustkę. Przynajmniej do następnego wydania DLC. Następnie będziesz mógł zakupić pierwszy dodatek osobno. Jak zwykle w naszym komparatorze znajdziesz najlepsze ceny zakupu wszystkich gier Dragon Ball.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare