Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Nowy sezon For Honor rozpocznie się 11 czerwca

Nowy sezon For Honor rozpocznie się 11 czerwca
10 cze 2020, 13:19

Tyranny to nazwa, którą Ubisoft wybrał na następny sezon For Honor. Ta brutalna gra akcji, w której możesz grać jako wojownik należący do jednej z trzech różnych walczących frakcji w średniowiecznym otoczeniu, rozpocznie się w przyszłym miesiącu, Roku 4 Sezonie 2. Zapowiedzi nowego sezonu towarzyszy wideo, które informuje nas o historii tego nowego sezonu i które można obejrzeć poniżej.

 

 

W nadchodzącym sezonie pojawi się nowa grupa, która zakłóci i tak już niestabilną równowagę między czterema frakcjami już obecnymi w grze, a mianowicie Iron Legion, the Warborn, the Dawn Empire i the Wu Lin. To nowe zagrożenie nie jest dokładnie nową frakcją, ale grupą tajemniczych wojowników, którzy potajemnie rekrutowali członków każdej z frakcji w For Honor, aby stworzyć potężną siłę, która jest znacznie bardziej elastyczna i niebezpieczna niż inne armie, ze względu na połączenie różnych zestawów umiejętności i klas.

Oczywiście, For Honor Rok 4, Sezon 2: Tyranny przyniesie także kilka nowości po stronie rozgrywki, a gracze zobaczą powrót Metal Trials, w których będą mogli zmierzyć się z kilkoma bossami w grupach po cztery osoby. Ponadto ten nowy sezon przyniesie przeróbkę klasy Centurion i kilka innych niespodzianek, które dopiero zostaną ujawnione. Pełną wersję For Honor Rok 4, Sezon 2: Tyranny można obejrzeć w następnym filmie.

 

 

Ostatnim dodatkiem, który Rok 4, Sezon 2 wprowadzi do gry, jest nowy bohater. Chociaż nie zostało to jeszcze ujawnione, dowiemy się o tym jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, a dokładniej 6 czerwca.

Jeśli chcesz przeżyć brutalną i intensywną walkę w zwarciu z przerażającymi wrogami w PvE i PvP, For Honor jest obecnie jedną z Twoich najlepszych opcji i możesz ją znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare