Instant Gaming EU
 
 

Kyoshin jest nową klasą w For Honor

Kyoshin jest nową klasą w For Honor

Jeśli chodzi o akcję w trybie multiplayer i brutalne starcia wręcz, niewiele gier dostarcza tak satysfakcjonujących wrażeń jak For Honor. Nie ma znaczenia, jaką frakcję lub bohatera wybierzesz z dostępnych w grze. Niezależnie od tego, czy jesteś Knight Wardenem używającym długiego miecza, Viking Berserkerem władającym dwoma toporami, czy Samurajem Kensei z ogromnym nodachi, For Honor pozwala Ci doświadczyć wojennego dreszczyku emocji w brutalnych walkach na różnych polach bitew. Gra zawiera 28 różnych bohaterów należących do czterech frakcji, dzięki czemu można w niej wybrać wiele klas, a każda z nich specjalizuje się w unikalnej formie walki wręcz. Dla twórców gry to jednak za mało, dlatego też nadchodząca aktualizacja doda do gry nowego bohatera.

 

 

Kyoshin to legendarni wojownicy samurajów, których elegancja i waleczność wzbudzają podziw na polu bitwy. Ich ulubioną bronią jest Shikomizue, jednoręczny miecz ukryty w pochwie, który po wyciągnięciu uwalnia swój pełny potencjał i może zaskoczyć niczego nie spodziewającego się przeciwnika. Używając ostrza i pochwy jako osobnych broni, Kyoshin może dostosować się do różnych sytuacji bojowych, ale jego wysoka mobilność i zabójcze ciosy są zazwyczaj wystarczające, aby pokonać wrogów.

Kyoshin zostanie odblokowany 22 lipca w For Honor jako część ekskluzywnego pakietu zawierającego klasę, ekskluzywny ornament, elitarny strój i kilka innych gadżetów, a kilka tygodni później będzie można uzyskać do niego dostęp za pieniądze z gry. Tymczasem istnieje wiele innych klas, którymi można grać w For Honor. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś gry, możesz ją znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce, w każdej chwili.

6.09zł
For Honor
For Honor
  • Oficjalna strona : FOR HONOR Marching Fire
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Montreal
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 16 października 2018
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare