Nowy filmik wprowadzający w nastrój Total War: Warhammer III

Nowy filmik wprowadzający w nastrój Total War: Warhammer III

Jeszcze nie tak dawno temu nikt nie pomyślałby, że Games Workshop całkowicie zmieni uniwersum Warhammera. Kilka razy modyfikowali oni zestaw zasad i figurek swojej gry strategicznej, ale nikt nie spodziewał się tak drastycznej zmiany, jaką przyniesie tej serii premiera Age of Sigmar. Seria Total War: Warhammer bazuje na oryginalnym settingu, który wciąż jest dość atrakcyjny dla większości fanów tej licencji. Creative Assembly wykonało świetną robotę z pierwszymi dwoma odsłonami serii, a zbliżająca się premiera Total War: Warhammer III jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla fanów, teraz gdy Games Workshop nie będzie wydawać żadnych dodatkowych treści dla starej wersji Warhammera.

Dotychczas niewiele zostało ujawnione na temat Total War: Warhammer III. Wiemy, że w nadchodzącej odsłonie pojawią się nowe frakcje, a akcja przeniesie się na tereny wschodnie. Prawdopodobnie w grze pojawi się także nowa kampania, która będzie skupiać się wokół sił Chaosu oraz wschodnich imperiów Grand Cathay i Kislev. Nowy filmik filmowy podkreśla konfrontację pomiędzy armiami Ruinous Powers i surowymi wojownikami Kislevu i pozwala nam rzucić okiem na niektóre z jednostek, które obie armie będą zawierać w Total War: Warhammer III.

 

 

Spodziewamy się, że Creative Assembly ujawni więcej rzeczy na temat Total War: Warhammer III w niedalekiej przyszłości. W tej chwili wiemy tylko tyle, że nowe frakcje wyślą swoje armie do Królestwa Chaosu, aby pod dowództwem czterech bogów Chaosu walczyć z demonicznymi wrogami. Najważniejszą rzeczą w Total War: Warhammer III jest to, czy będzie możliwe połączenie wszystkich nowych armii i nowości na jednej ogromnej mapie, tak jak to miało miejsce w przypadku Total War: Warhammer i Total War: Warhammer II, a Creative Assembly już potwierdziło, że DLC Mortal Empires, które to umożliwi będzie dostępne za darmo.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare