Nowe DLC do One Piece: Pirate Warriors 4 wprowadza do gry wyczekiwane postacie

Nowe DLC do One Piece: Pirate Warriors 4 wprowadza do gry wyczekiwane postacie

One Piece: Pirate Warriors 4 to przygodowa gra akcji stworzona przez Omega Force i wydana przez Bandai Namco Entertainment 7 marca 2020 roku. Gra została wydana na Nintendo Switch, Playstation 4, Windows i Xbox One. Jest to czwarta odsłona serii Pirate Warrior.

Po początkowej przepustce postaci w grze, One Piece: Pirate Warriors 4 kontynuuje wprowadzanie nowych postaci z drugą przepustką postaci. Podobnie jak w przypadku pierwszej przepustki, Character Pass 2 zawiera trzy oddzielne pakiety, z których każdy zawiera trzy postacie, co daje łącznie dziewięć nowych postaci w Character Pass 2. Pierwszy pakiet nosi tytuł "Bitwa o Onigashimę" i zawiera Luffy Gear 5, Kaido i Yamato. Drugi pakiet to "One Piece Film: Red", zawierający Utę, Shanksa (Film: Red) i Koby'ego (Film: Red). Ostatni i najbardziej oczekiwany pakiet postaci ma zostać wydany wkrótce:


Szósta odsłona DLC ma zostać wydana 28 marca. Postacie w tej wersji będą ostatnimi w Character Pass 2, w tym Gol D. Roger, Silvers Rayleigh i Monkey D. Garp. Każda z tych postaci będzie miała unikalną rozgrywkę, a ich techniki będą bardzo podobne do tych z oryginalnej serii. Z niesławnymi królami piratów, prawą ręką króla piratów i bohaterem marynarki wojennej, postacie te są bardzo oczekiwane przez fanów, dzięki czemu gracze z niecierpliwością czekają na wydanie tego pakietu postaci.

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby wyruszyć na wielką przygodę w poszukiwaniu One Piece. Skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby kupić One Piece: Pirate Warriors 4 wraz z dwoma dodatkami do gry: Character Pass 1 i Character Pass 2.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare