No Rest for the Wicked wchodzi jutro do wczesnego dostępu

No Rest for the Wicked wchodzi jutro do wczesnego dostępu

Moon Studios GmbH ma wsparcie sporej społeczności dzięki swojej pracy nad serią Ori, ale nadchodząca premiera No Rest for the Wicked otwiera drzwi do zupełnie nowej serii. W przeciwieństwie do ​​​​​​Ori and the Blind Forest i Ori and the Will of the Wisps, nowa gra austriackiego studia to ekscytujące RPG akcji osadzone w królestwie spustoszonym przez śmiertelną zarazę. Pustka władzy spowodowana śmiercią króla doprowadziła kilka frakcji walczących o władzę do okrutnej walki za kulisami, podczas gdy zaraza pustoszy ziemię. Tylko działania grupy świętych wojowników mogą uchronić królestwo przed pogrążeniem się w chaosie. Jako jeden z tych wojowników, No Rest for the Wicked stawia cię przeciwko wszelkim przeciwnościom losu w epickiej przygodzie.

Zwiastun wczesnego dostępu

No Rest for the Wicked rozpocznie jutro swoją podróż w ramach wczesnego dostępu na Steam, a jej deweloper opublikował spektakularny zwiastun, aby to uczcić. Wideo pokazuje bohatera gry walczącego z różnymi stworzeniami i ujawnia unikalny styl artystyczny z dużą dbałością o szczegóły i imponującą grafiką.

 

 

Walka w No Rest for the Wicked różni się nieco od innych gier ARPG, ponieważ kładzie nacisk na styl rozgrywki przypominający serię Dark Souls. Atakowanie i unikanie w odpowiednim momencie przy jednoczesnym zapamiętywaniu różnych schematów ataków przeciwników będzie kluczem do pozostania przy życiu i postępów w grze. Grę można uznać za idealne połączenie Diablo i Dark Souls, ponieważ oferuje ona to, co najlepsze z obu światów

Najlepsze oferty na zakup taniego kodu No Rest for the Wicked na Steam są już dostępne w naszej porównywarce. Gra wciąż ma przed sobą długą drogę do wydania ostatecznej wersji, ale zdecydowanie wygląda na coś, czego żaden fan gatunku nie powinien przegapić ze względu na wyjątkową grafikę, epicką historię i ekscytującą rozgrywkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare