Instant Gaming EU
 
 

No Rest for the Wicked będzie miało tryb offline

No Rest for the Wicked będzie miało tryb offline

Zapowiedź nadchodzącej premiery No Rest for the Wicked w Early Access została przyjęta z radością. Twórcy Ori and the Blind Forest i Ori and the Will of the Wisps zaskoczyli fanów ekscytującą przygodą RPG z unikalnym stylem graficznym. Świat pełen konfliktów, nieobsadzony tron i straszliwa plaga kształtują scenariusz, w którym rozgrywa się akcja gry. Jako Cerim, wojownik wyruszający na świętą misję, będziesz podążał zdradziecką ścieżką, unikając politycznych machinacji i walcząc z niebezpiecznymi wrogami. Walka oparta na akcji, mechanika RPG i wyjątkowa grafika to najważniejsze elementy epickiej przygody, która już przyciągnęła uwagę wielu graczy, mimo że będzie dostępna w wersji Early Access w przyszłym miesiącu.

Graj także offline

Deweloper Moon Studios ujawnił nowe szczegóły dotyczące No Rest for the Wicked. Wiedzieliśmy już, że gra będzie oferować kooperacyjny tryb wieloosobowy w momencie premiery, umożliwiając grupowanie się z maksymalnie trzema znajomymi w celu kontynuowania przygody. No Rest For the Wicked nie zapomni jednak o tych, którzy z jakiegokolwiek powodu wolą grać w pojedynkę. W grze dostępny będzie tryb offline, który nie będzie wymagał połączenia z siecią podczas gry, co jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają głębszego poziomu immersji, grając solo. Współzałożyciel Moon Studios, Gennadiy Korol, ujawnił te informacje za pośrednictwem publikacji na X.

 

 

Korol nie wyjaśnił, czy pojawią się znaczące różnice inne niż oczywiste między graniem w No Rest for the Wicked solo lub ze znajomymi, takie jak skalowanie poziomu trudności lub jakiekolwiek ograniczone funkcje. Dobrze jest jednak wiedzieć, że gra będzie oferować opcję dla tych, którzy wolą grać w pojedynkę i pozwoli graczom cieszyć się pełnią wrażeń, nawet jeśli ich połączenie internetowe jest słabe.

No Rest For the Wicked ma potencjał, aby stać się jedną z największych niespodzianek tego roku, a my będziemy mieć na nią oko, aby informować o wszelkich nowościach. Oczywiście, jeśli chcesz sprawdzić najlepsze oferty przedsprzedaży No Rest for the Wicked, będą one dostępne w naszej porównywarce już wkrótce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare