Instant Gaming EU
 
 

No Rest for the Wicked będzie grywalne w kwietniu

No Rest for the Wicked będzie grywalne w kwietniu

Twórcy Ori and the Blind Forest z radością zaskoczyli krytyków i graczy ekscytującą fabułą i unikalnym stylem graficznym swojej platformówki. Teraz Moon Studios zrobi to samo ze swoją nową przygodą. No Rest for the Wicked to ekscytująca gra fabularna osadzona w świecie pogrążonym w chaosie z powodu śmierci króla i ekspansji klątwy, która zamienia ludzi w obrzydliwości. Studio wyszło poza swoją strefę komfortu, aby stworzyć nowy rodzaj przygody, którą twórcy definiują jako "szekspirowską opowieść z bardzo silnymi ludzkimi tematami, takimi jak rodzina, zaufanie, zdrada, koleżeństwo i tak dalej." Jednak No Rest for the Wicked ma pewne cechy wspólne z poprzednimi grami stworzonymi przez Moon Studios i już samo to może uczynić tę grę jedną z najciekawszych premier nadchodzących w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Akcja No Rest for the Wicked rozgrywa się w krainie Isola Sacra. Niedawna śmierć króla stworzyła próżnię władzy, którą kilka frakcji próbuje wykorzystać do realizacji własnych planów. Z jednej strony kościół, z drugiej prawowity następca tronu, Magnus, który jest arogancki i jeszcze nie pokazał swojej wartości. W grze wcielamy się w Cerima, mistycznego świętego wojownika, który poprzysiągł za wszelką cenę pokonać zarazę nękającą krainę. Zostajesz jednak uwikłany w walkę polityczną między frakcjami, które próbują kontrolować region, co sprawia, że twoja misja jest prawie niemożliwa. Poruszając się w tych chaotycznych okolicznościach, będziesz musiał ciężko walczyć, aby oczyścić ziemię i stworzyć bezpieczną przyszłość dla królestwa.

Wyjątkowy styl graficzny

No Rest for the Wicked jest pełna ekscytujących funkcji, które sprawiają, że gra jest godną uwagi przygodą. Ekscytująca walka pełna akcji, szczegółowy system rzemiosła, który pozwala wyposażyć postać w dowolny sposób oraz fantastyczna fabuła z solidną narracją to wystarczające powody, aby dać grze szansę. Ale to, co wyróżnia No Rest for the Wicked, to wyjątkowy styl graficzny. Wszystko w grze wygląda jak wyjęte ze starożytnego obrazu. Uderzająco piękna grafika i imponująca dbałość o szczegóły zaskoczą nawet fanów poprzednich gier studia. Gra oferuje jednak znacznie więcej niż tylko rozgrywkę, pozwalając ci eksplorować żyjący świat i zagłębiać się w liczne aktywności poboczne, które będą równie satysfakcjonujące, jak zabijanie przeciwników w walce w miarę postępów w przygodzie.

 

 

Premiera No Rest for the Wicked zaplanowana jest na 18 kwietnia, ale tylko na PC w ramach wczesnego dostępu. Ta wersja gry będzie niekompletna, a Moon Studios będzie stopniowo dodawać więcej funkcji w miarę upływu czasu, w tym kooperacyjny tryb wieloosobowy, który będzie kolejnym mocnym punktem gry. Jak zwykle, nasza porównywarka będzie najlepszym źródłem tanich kluczy No Rest for the Wicked na PC, więc nie zapomnij śledzić naszej strony.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare