No Man's Sky ma teraz ulepszoną grafikę

No Man's Sky ma teraz ulepszoną grafikę

No Man's Sky to całkiem inna gra niż ta, która została pierwotnie wydana w 2016 roku. Hello Games prowadziło ze swoją grą o eksploracji kosmosu politykę, która jest godna podziwu i raczej niespotykana w dzisiejszych czasach: studio skupiło się na ulepszaniu gry poprzez darmowe aktualizacje. No Man's Sky ewoluował z bardzo podstawowej gry, którą wielu nazwało "symulatorem chodzenia", w ogromny tytuł eksploracji kosmosu i przetrwania z mnóstwem nowych funkcji, którymi można cieszyć się nawet w VR. Co jakiś czas deweloper zaskakuje nas nową darmową aktualizacją, która dodaje zawartość do gry, od małych dodatków po duże aktualizacje, które całkowicie zmieniają rozgrywkę. Dostęp do tego wszystkiego otrzymujemy po zakupie gry, ponieważ No Man's Sky nie zawiera również mikrotransakcji.

Nikt nie może powiedzieć, że ten model monetyzacji nie jest opłacalny dla Hello Games, ponieważ udało im się zapewnić stabilną bazę graczy dla swojej gry i nadal trzymają się swojej oryginalnej polityki. Właśnie wypuścili nową, darmową aktualizację dla No Man's Sky o nazwie Prisms, która odnowiła grafikę w grze dzięki nowym funkcjom wizualnym. Technologia Screen Space Reflection (SSR) poprawia oświetlenie powierzchni odbijających światło, nowe wolumetryczne efekty świetlne pomagają stworzyć bardziej wciągającą atmosferę, wrażenia z hipernapędu zostały całkowicie przerobione, a do gry dodano wsparcie dla technologii DLSS. W rezultacie, No Man's Sky wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej na wszystkich platformach. Aktualizacja Prisms dodaje również nową gamę obcych form życia, które można oswoić i zaadoptować jako swoich towarzyszy podczas eksploracji ogromnego wszechświata gry.

 

 

Jeśli porównasz No Man's Sky z większością innych gier wideo na rynku, prawdopodobnie dojdziesz do wniosku, że polityka Hello Games powinna być naśladowana przez wielu innych deweloperów. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej gry, możesz znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce, wiedząc, że najprawdopodobniej będzie ona nadal otrzymywać więcej aktualizacji w przyszłości.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

82.63zł
No Man's Sky
No Man's Sky
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare