No Man's Sky dodaje pierwszą nową rasę

No Man's Sky dodaje pierwszą nową rasę

Kiedy wspominamy o No Man's Sky, musimy powiedzieć o imponującej i wyjątkowej podróży, jaką przeszła ta gra. Hello Games wypuściło pierwszą wersję gry o eksploracji kosmosu siedem lat temu i odniosła ona sukces, mimo że przez wielu była określana jako "symulator chodzenia". Jej żywe scenariusze i prosta mechanika wystarczyły, by zauroczyć wielu graczy, ale nikt nie spodziewał się tego, co miało nadejść. Brytyjskie studio rozwijało swoją grę za pomocą mnóstwa aktualizacji, które zmieniły No Man's Sky w niesamowite doświadczenie, które przerosło wszelkie oczekiwania. Od trybu wieloosobowego, żywych statków kosmicznych, nowej mechaniki eksploracji i walki z obsługą VR, lista dodatków do gry jest imponująca, ale to, co czyni ją naprawdę zaskakującą, to fakt, że wszystkie z nich były całkowicie darmowe.

Nie jesteś sam w gwiazdach

Można by pomyśleć, że siedem lat po premierze No Man's Sky deweloper powinien już z nią skończyć, ale jest wręcz przeciwnie. Hello Games planuje nadal dodawać ekscytujące funkcje do swojego dzieła, a najnowsza z nich zaskoczy fanów gry, ponieważ zawiera zupełnie nową rasę. Aktualizacja No Man's Sky: Echoes zawiera między innymi mnóstwo dodatkowej zawartości do gry, w tym niszczenie statków kosmicznych, ulepszoną walkę frachtowców, przerażające pirackie dreadnoughty i nowe aktywności dla graczy.

Najważniejszym dodatkiem darmowej aktualizacji do No Man's Sky jest nowa mechaniczna rasa: Autophage. Gracze będą badać pochodzenie tych tajemniczych robotycznych konstruktów w nowym wątku fabularnym, który pozwoli odkryć sekrety ich pochodzenia. Ich pojawienie się zmieni sposób interakcji z wszechświatem w No Man's Sky.

 

 

Aktualizacja No Man's Sky: Echoes jest już dostępna i zawiera wiele innych zmian. Można się z nimi zapoznać na oficjalnej stronie gry. Jak zwykle, najlepsze ceny, aby kupić No Man's Sky tanio, są dostępne w naszej porównywarce. Pozostaje tylko pytanie, co jeszcze Hello Games doda do tego arcydzieła?

77.26zł
No Man's Sky
No Man's Sky
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare