Kinguin advent rest
 
 

Najnowszy Horizon Zero Dawn naprawia problemy graficzne na PC

Najnowszy Horizon Zero Dawn naprawia problemy graficzne na PC

Horizon Zero Dawn to jedna z najpopularniejszych gier na PlayStation 4, nie tylko dlatego, że w momencie premiery była ekskluzywna dla konsoli Sony, ale także dlatego, że dostarcza niesamowitych wrażeń w post-apokaliptycznym świecie. Guerrilla Games wykonała bardzo dobrą robotę z Horizon Zero Dawn i sporo graczy śledziło przygody Aloy i zanurzyło się w grę, która zabiera nas tysiąc lat w przyszłość. Kilka ludzkich plemion przetrwało jako myśliwi i zbieracze, w świecie zdominowanym przez maszyny, a teraz pod groźbą dziwnego zjawiska, które spowodowało, że maszyny stały się brutalne.

Dzięki połączeniu emocjonującej walki, eksploracji i mechaniki RPG, Horizon Zero Dawn urzekł wielu graczy. Ogłoszenie premiery gry na PC było nieoczekiwaną niespodzianką i teraz, gdy gra jest już dostępna na tej platformie, deweloper Guerrilla Games skupia się na naprawieniu niektórych problemów graficznych, aby poprawić jej wydajność.

 

 

Najnowsza łatka Horizon Zero Dawn optymalizuje shadery, poprawia czas ładowania i naprawia problemy z filtrowaniem anizotropowym, i miejmy nadzieję, że pomoże to grze lepiej działać na wielu platformach. Jest lista problemów, które deweloperzy muszą jeszcze naprawić, ale te będą musiały poczekać do następnego patcha.

Pomimo tych problemów, Horizon Zero Dawn jest nadal świetną grą i zdecydowanie polecaną, zwłaszcza teraz, gdy jej sequel Horizon Forbidden West jest w drodze. Podczas gdy możecie zagłębić się w nową przygodę Aloy bez grania w poprzednią grę, historia ta będzie miała dla Ciebie o wiele większy sens, jeśli będziesz mieć wiedzę na temat poprzednich wydarzeń z tego świata.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare