You are here
We also support
 
 
 
 

Najnowszy Horizon Zero Dawn naprawia problemy graficzne na PC

Najnowszy Horizon Zero Dawn naprawia problemy graficzne na PC
5 lis 2020, 15:39

Horizon Zero Dawn to jedna z najpopularniejszych gier na PlayStation 4, nie tylko dlatego, że w momencie premiery była ekskluzywna dla konsoli Sony, ale także dlatego, że dostarcza niesamowitych wrażeń w post-apokaliptycznym świecie. Guerrilla Games wykonała bardzo dobrą robotę z Horizon Zero Dawn i sporo graczy śledziło przygody Aloy i zanurzyło się w grę, która zabiera nas tysiąc lat w przyszłość. Kilka ludzkich plemion przetrwało jako myśliwi i zbieracze, w świecie zdominowanym przez maszyny, a teraz pod groźbą dziwnego zjawiska, które spowodowało, że maszyny stały się brutalne.

Dzięki połączeniu emocjonującej walki, eksploracji i mechaniki RPG, Horizon Zero Dawn urzekł wielu graczy. Ogłoszenie premiery gry na PC było nieoczekiwaną niespodzianką i teraz, gdy gra jest już dostępna na tej platformie, deweloper Guerrilla Games skupia się na naprawieniu niektórych problemów graficznych, aby poprawić jej wydajność.

 

 

Najnowsza łatka Horizon Zero Dawn optymalizuje shadery, poprawia czas ładowania i naprawia problemy z filtrowaniem anizotropowym, i miejmy nadzieję, że pomoże to grze lepiej działać na wielu platformach. Jest lista problemów, które deweloperzy muszą jeszcze naprawić, ale te będą musiały poczekać do następnego patcha.

Pomimo tych problemów, Horizon Zero Dawn jest nadal świetną grą i zdecydowanie polecaną, zwłaszcza teraz, gdy jej sequel Horizon Forbidden West jest w drodze. Podczas gdy możecie zagłębić się w nową przygodę Aloy bez grania w poprzednią grę, historia ta będzie miała dla Ciebie o wiele większy sens, jeśli będziesz mieć wiedzę na temat poprzednich wydarzeń z tego świata.

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare