Horizon Zero Dawn jest darmowe na PlayStation

Horizon Zero Dawn jest darmowe na PlayStation

Jakiś czas temu wspominaliśmy o zmianie polityki Sony, jeśli chodzi o gry na wyłączność PlayStation. Wygląda na to, że firma jest teraz bardziej otwarta na wydawanie tych gier na PC, a Horizon Zero Dawn jest jedną z pierwszych, które zostały udostępnione na innej platformie niż konsole Sony. Ta gra akcji rpg, opowiadająca historię dzielnej łowczyni w postapokaliptycznej krainie zdominowanej przez roboty, była w przeszłości powodem, dla którego wielu graczy zdecydowało się na zakup PlayStation 4. Dzięki epickiej fabule gra Horizon Zero Dawn oferuje niesamowity świat do odkrycia podczas badania przyczyn Spaczenia, tajemniczego zjawiska, które sprawia, że roboty są agresywne wobec ludzi.

 

 

Horizon Zero Dawn jest jedną z najpopularniejszych gier na PlayStation 4, a jej sukces doprowadzi do wydania w przyszłości sequela, Horizon Forbidden West, który jest już w przygotowaniu i będzie dostępny w tym roku. Nowa gra będzie kontynuować historię Aloy, która będzie musiała znaleźć lekarstwo na śmiertelną zarazę, która zaczęła rozprzestrzeniać się po terytorium, na którym osiedliło się jej plemię.

Jeśli jednak jesteś jednym z tych, którzy nie mają o tym wszystkim pojęcia, możemy zaoferować Ci dobre rozwiązanie. Horizon Zero Dawn: Complete Edition jest obecnie dostępny za darmo na PlayStation 4 i PlayStation 5 w ramach inicjatywy Sony Play at Home. Wystarczy odwiedzić PlayStation Store i pobrać grę za darmo, a następnie ją zachować. Będzie ona dostępna do 23 maja, więc masz aż nadto czasu, by się nad nią zastanowić. Horizon Zero Dawn: Complete Edition zawiera grę podstawową wraz z rozszerzeniem The Frozen Wilds oraz kilka strojów i broni dla Aloy.

 

 

Oczywiście, jeśli przegapisz tę okazję lub chcesz znaleźć Horizon Zero DawnHorizon Forbidden West w najlepszej cenie, możesz w każdej chwili odwiedzić naszą porównywarkę.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : Horizon Zero Dawn
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Guerrilla Games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 7 sierpnia 2020
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare