K4G BG 4 EN
 
 

Horizon Forbidden West wygląda spektakularnie na PS5

Horizon Forbidden West wygląda spektakularnie na PS5

Guerrilla Games zaskoczyło wszystkich wczoraj, ogłaszając kontynuację gry Horizon Zero Dawn podczas prezentacji na wydarzeniu PlayStation 5. To prawda, że ​​od dłuższego czasu krążą plotki o tej kontynuacji, ale nikt nie wiedział, czy są prawdziwe. Dzięki wczorajszemu ogłoszeniu wiemy już, że Horizon Forbidden West jest rzeczywistością i że, podobnie jak jego poprzednik na PlayStation 4, w pełni wykorzysta możliwości techniczne oferowane przez nową konsolę, która da graczom nowe spojrzenie na to, co przyniesie przyszłość dzięki przygodom Aloy.

Horizon Forbidden West będzie kontynuować historię odważnej bohaterki w jej walce o ocalenie jej postapokaliptycznego świata. Ameryka bardzo się zmieniła w przyszłości i teraz roboty przemierzają ziemię. Jak mogliśmy doświadczyć w Horizon Zero Dawn, pozostali ludzie muszą z nimi współistnieć, polując na najbardziej niebezpiecznego, aby przeżyć. Jak widać na poniższym filmie ogłoszeniowym, Aloy będzie musiała zmierzyć się z nowymi zagrożeniami w tej grze i ponownie rozpocząć epicką przygodę, aby ocalić niebezpieczny, ale piękny świat, w którym mieszka.

 

 

Horizon Forbidden West zabierze ją na zachód, by odkrywać nowe krainy i aby eksplorować i stawić czoła wielu wyzwaniom w ciągłej walce o przetrwanie. Nic nie zostało ujawnione, ale wideo daje pewne wskazówki i jest całkiem prawdopodobne, że nowy typ rośliny może wpływać na florę i faunę, zagrażając istnieniu obecnego ekosystemu, a tym samym istnieniu samych ludzi. Ale pojawienie się nowego plemienia, które wydaje się wyrażać wrogie zamiary wobec Aloy, wskazuje, że fabuła w Horizon Forbidden West będzie bardziej złożona.

Jedyną rzeczą pewną jak dotąd w Horizon Forbidden West jest to, że gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare