Horizon Forbidden West wygląda spektakularnie na PS5

Horizon Forbidden West wygląda spektakularnie na PS5
13 cze 2020, 13:28

Guerrilla Games zaskoczyło wszystkich wczoraj, ogłaszając kontynuację gry Horizon Zero Dawn podczas prezentacji na wydarzeniu PlayStation 5. To prawda, że ​​od dłuższego czasu krążą plotki o tej kontynuacji, ale nikt nie wiedział, czy są prawdziwe. Dzięki wczorajszemu ogłoszeniu wiemy już, że Horizon Forbidden West jest rzeczywistością i że, podobnie jak jego poprzednik na PlayStation 4, w pełni wykorzysta możliwości techniczne oferowane przez nową konsolę, która da graczom nowe spojrzenie na to, co przyniesie przyszłość dzięki przygodom Aloy.

Horizon Forbidden West będzie kontynuować historię odważnej bohaterki w jej walce o ocalenie jej postapokaliptycznego świata. Ameryka bardzo się zmieniła w przyszłości i teraz roboty przemierzają ziemię. Jak mogliśmy doświadczyć w Horizon Zero Dawn, pozostali ludzie muszą z nimi współistnieć, polując na najbardziej niebezpiecznego, aby przeżyć. Jak widać na poniższym filmie ogłoszeniowym, Aloy będzie musiała zmierzyć się z nowymi zagrożeniami w tej grze i ponownie rozpocząć epicką przygodę, aby ocalić niebezpieczny, ale piękny świat, w którym mieszka.

 

 

Horizon Forbidden West zabierze ją na zachód, by odkrywać nowe krainy i aby eksplorować i stawić czoła wielu wyzwaniom w ciągłej walce o przetrwanie. Nic nie zostało ujawnione, ale wideo daje pewne wskazówki i jest całkiem prawdopodobne, że nowy typ rośliny może wpływać na florę i faunę, zagrażając istnieniu obecnego ekosystemu, a tym samym istnieniu samych ludzi. Ale pojawienie się nowego plemienia, które wydaje się wyrażać wrogie zamiary wobec Aloy, wskazuje, że fabuła w Horizon Forbidden West będzie bardziej złożona.

Jedyną rzeczą pewną jak dotąd w Horizon Forbidden West jest to, że gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare