Instant Gaming EU
 
 

Najnowsza aktualizacja Stellar Blade dodaje do gry jeszcze więcej strojów

Najnowsza aktualizacja Stellar Blade dodaje do gry jeszcze więcej strojów

Pomimo różnych kontrowersji, Stellar Blade osiągnęło niezwykły sukces, przekraczając oczekiwania wszystkich. Skargi dotyczące zmian w kostiumach postaci nie powstrzymały Stellar Blade, któremu udało się nawet wyprzedzić Dragon's Dogma 2, stając się obecnie najlepiej sprzedającą się grą w Japonii. Jest to znaczące osiągnięcie dla Shift Up, ponieważ jest to ich pierwsza gra wydana na platformę konsolową.

Shift Up ogłosiło nową aktualizację 1.003 dla Stellar Blade, która wprowadzi kilka nowych dodatków:


Według ich wpisu na PlayStation Blog, po pierwsze, będziesz miał dostęp do nowego trybu Boss Challenge. W trybie tym zmierzymy się z 19 bossami napotkanymi w oryginalnej grze, umożliwiając graczom dostosowanie poziomu trudności za pomocą suwaka, aby zwiększyć wyzwanie po ukończeniu fabuły gry. Dane bitewne będą również rejestrowane w celu porównania ze znajomymi.

Jeśli uda ci się pokonać wszystkich bossów w tym trybie na normalnym lub wyższym poziomie trudności, otrzymasz zupełnie nowy strój Neurolink. Aktualizacja wprowadza również do gry dwa dodatkowe stroje: Białą Kunoichi i Czarną Kunoichi, których podgląd można znaleźć na PlayStation Blog.

Stellar Blade otrzyma również kilka ulepszeń rozgrywki w tej aktualizacji, w tym:

  • Dodano opcję, aby zawsze pokazywać kompas w HUD.
  • Dodano opcję automatycznego odblokowywania po wyjściu z trybu dystansowego.
  • Nieznacznie zwiększono limit czasu dla zagadek.
  • Wiele innych ulepszeń balansu, sterowania...

Aktualizacja jest już dostępna na PS5. Obecnie Stellar Blade ma wynik 81 w skali Metascore i 9,2 w skali użytkowników na Metacritic, co umacnia jej reputację w branży gier. Jeśli chcesz doświadczyć gry wraz z nową aktualizacją, skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby uzyskać klucz cyfrowy do Stellar Blade.

342.00zł
Stellar Blade
Stellar Blade
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : SHIFT UP Corporation
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 26 kwietnia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare