Marcowy zwiastun Visions of Mana ujawniony

Marcowy zwiastun Visions of Mana ujawniony

Powszechnie wiadomo, że seria Mana od Square Enix wywarła ogromny wpływ na gatunek JRPG od czasu swojego debiutu w 1991 roku. Dzięki głębokim historiom i niezapomnianej walce, seria przetrwała próbę czasu. Pomimo tego, że ostatnia główna gra ukazała się 18 lat temu, entuzjazm fanów pozostaje silny, o czym świadczy sukces remake'u Trials of Mana z 2020 roku.

Visions of Mana to nadchodząca fabularna gra akcji wydana przez Square Enix na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S. Gra stanowi piąty główny tytuł z serii Mana. Po raz pierwszy zapowiedziana w 2021 roku, Visions of Mana jest pierwszym głównym wydaniem od czasu Dawn of Mana w 2006 roku i ponownie łączy projektanta / reżysera serii Koichi Ishii, producenta Masaru Oyamada oraz kompozytorów Hiroki Kikuta, Tsuyoshi Sekito i Ryo Yamazaki.

28 marca na oficjalnym kanale Square Enix w serwisie YouTube pojawił się nowy zwiastun gry Visions of Mana zatytułowany "Visions of Mana | March Trailer":


Akcja Visions of Mana rozgrywa się w świecie fantasy, w którym gracze przejmują kontrolę nad Valem, młodym mężczyzną z Ognistej Wioski Tianeea. Kiedy jego przyjaciółka z dzieciństwa, Hinna, odbywa pielgrzymkę do świętego Drzewa Many, które kontroluje przepływ many na całym świecie, Val towarzyszy jej jako obrońca lub "Strażnik Duszy". Inne postacie, które towarzyszą Valowi w jego misji, to Morley, człowiek-kot i szybki napastnik, który stara się przezwyciężyć traumatyczne wydarzenie z przeszłości oraz Careena, pół-człowiek, pół-smok, nazywana "Jednoskrzydłą Wyrocznią", której zawsze towarzyszy jej młody smoczy towarzysz Ramcoh, dziecko świętej bestii.

Podróż w Visions of Mana prowadzi przez rozległe, półotwarte pole, które można płynnie eksplorować. Motywy natury i elementarnych aspektów many w serii zostały uchwycone dzięki oszałamiająco szczegółowym środowiskom i żywej, kolorowej grafice. Te rozległe obszary są pełne sekretów do odkrycia i wrogów do pokonania, od ulubionych przez fanów, takich jak Rabites, po zupełnie nowe potwory. Zgodnie z tradycją serii Mana, walka w trybie drużynowym odbywa się w czasie rzeczywistym i jest szybka, z dużą dozą strategicznej głębi - będziesz musiał obserwować swoich wrogów i otoczenie, aby zwyciężyć w tych ekscytujących potyczkach.

Premiera Visions of Mana na całym świecie zaplanowana jest na lato 2024 r. Aby nie przegapić żadnych okazji, skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby zamówić Visions of Mana tanio.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare