Instant Gaming EU
 
 

Marcowy zwiastun Visions of Mana ujawniony

Marcowy zwiastun Visions of Mana ujawniony

Powszechnie wiadomo, że seria Mana od Square Enix wywarła ogromny wpływ na gatunek JRPG od czasu swojego debiutu w 1991 roku. Dzięki głębokim historiom i niezapomnianej walce, seria przetrwała próbę czasu. Pomimo tego, że ostatnia główna gra ukazała się 18 lat temu, entuzjazm fanów pozostaje silny, o czym świadczy sukces remake'u Trials of Mana z 2020 roku.

Visions of Mana to nadchodząca fabularna gra akcji wydana przez Square Enix na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S. Gra stanowi piąty główny tytuł z serii Mana. Po raz pierwszy zapowiedziana w 2021 roku, Visions of Mana jest pierwszym głównym wydaniem od czasu Dawn of Mana w 2006 roku i ponownie łączy projektanta / reżysera serii Koichi Ishii, producenta Masaru Oyamada oraz kompozytorów Hiroki Kikuta, Tsuyoshi Sekito i Ryo Yamazaki.

28 marca na oficjalnym kanale Square Enix w serwisie YouTube pojawił się nowy zwiastun gry Visions of Mana zatytułowany "Visions of Mana | March Trailer":


Akcja Visions of Mana rozgrywa się w świecie fantasy, w którym gracze przejmują kontrolę nad Valem, młodym mężczyzną z Ognistej Wioski Tianeea. Kiedy jego przyjaciółka z dzieciństwa, Hinna, odbywa pielgrzymkę do świętego Drzewa Many, które kontroluje przepływ many na całym świecie, Val towarzyszy jej jako obrońca lub "Strażnik Duszy". Inne postacie, które towarzyszą Valowi w jego misji, to Morley, człowiek-kot i szybki napastnik, który stara się przezwyciężyć traumatyczne wydarzenie z przeszłości oraz Careena, pół-człowiek, pół-smok, nazywana "Jednoskrzydłą Wyrocznią", której zawsze towarzyszy jej młody smoczy towarzysz Ramcoh, dziecko świętej bestii.

Podróż w Visions of Mana prowadzi przez rozległe, półotwarte pole, które można płynnie eksplorować. Motywy natury i elementarnych aspektów many w serii zostały uchwycone dzięki oszałamiająco szczegółowym środowiskom i żywej, kolorowej grafice. Te rozległe obszary są pełne sekretów do odkrycia i wrogów do pokonania, od ulubionych przez fanów, takich jak Rabites, po zupełnie nowe potwory. Zgodnie z tradycją serii Mana, walka w trybie drużynowym odbywa się w czasie rzeczywistym i jest szybka, z dużą dozą strategicznej głębi - będziesz musiał obserwować swoich wrogów i otoczenie, aby zwyciężyć w tych ekscytujących potyczkach.

Premiera Visions of Mana na całym świecie zaplanowana jest na lato 2024 r. Aby nie przegapić żadnych okazji, skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby zamówić Visions of Mana tanio.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare