Instant Gaming EU
 
 

Mapa Sterowiec pojawi się w Among Us za dwa tygodnie

Mapa Sterowiec pojawi się w Among Us za dwa tygodnie

Zapowiedziano ją już jakiś czas temu, ale kilka problemów podczas rozwoju opóźniło wydanie The Airship, zupełnie nowej mapy, która pojawi się w Among Us. Mogliśmy zobaczyć kilka szczegółów na temat tej nowej lokacji, podczas The Game Awards w grudniu zeszłego roku, ale spodziewaliśmy się, że będziemy mogli zagrać na nowej mapie dużo wcześniej. Deweloper InnerSloth właśnie potwierdził, że The Airship, mapa na której będziecie musieli upolować Impostorów, będzie w końcu dostępna 31 marca.

Publikacja na oficjalnym blogu gry była sposobem na ujawnienie, że nieco nieoczekiwany ogromny sukces gry był problemem dla małego zespołu deweloperskiego, takiego jak oni. Również utrzymanie płynnego, międzyplatformowego wsparcia rozgrywki jest czymś, co wymaga sporo pracy. Studio musiało zatrudnić więcej ludzi i upewnić się, że Among Us nadal będzie sprawiać tyle samo frajdy, co zawsze.

 

 

Sterowiec doda do gry kolejny scenariusz, który dołączy do map Skeld, Polus i Mira H.Q., oferując nową porcję możliwości zarówno dla członków załogi, jak i Impostorów. Zostanie on dodany jako darmowa aktualizacja pod koniec tego miesiąca i będzie zawierał "nowe zadania, możliwość wyboru pokoju, w którym zaczynasz, drabiny i podstawowy system kont do moderacji". Dokładnie rzecz biorąc, dodanie systemu kont będzie bardzo mile widziane przez wielu graczy, ponieważ pomoże utrzymać poziom toksyczności Among Us na dość niskim poziomie. Obecnie nie ma możliwości śledzenia czyjejś aktywności w grze, i mimo że większość członków społeczności zachowuje się poprawnie, prawdą jest, że jakiś sfrustrowany gracz może zrujnować Twoją grę, jeśli najdziesz się z nim w grze.

Among Us udowadnia, że małe studio może dokonać wielkich rzeczy z dobrym pomysłem i odpowiednim wykonaniem. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś tej gry, możesz ją znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce, w każdej chwili.

12.24zł
Among Us
Among Us
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare