Among Us jest wreszcie dostępne na Nintendo Switch

Among Us jest wreszcie dostępne na Nintendo Switch

Posiadacze Nintendo Switch mogą teraz odłożyć na bok telefony komórkowe i zacząć grać w Among Us na swoich konsolach. Minęło sporo czasu, odkąd gra stała się hitem na wszystkich platformach, ale długie oczekiwanie w końcu dobiegło końca i Among Us jest wreszcie dostępny na Nintendo Switch.

Dzięki dość prostej mechanice rozgrywki i kreskówkowej grafice, ogromny sukces gry wynika z dużego poziomu interakcji z graczami, którzy naprawdę zamieniają grę w ekscytujące doświadczenie. W Among Us, załoga statku kosmicznego musi wykonać szereg zadań, aby utrzymać go w dobrej kondycji podczas powrotu do domu. Jeden z nich został jednak zastąpiony przez pasożytniczego zmiennokształtnego, którego celem jest pozbycie się wszystkich pozostałych bez bycia wykrytym. Gdy Impostor kogoś zabije, a ciało zostanie znalezione, odbędzie się głosowanie, a gracze będą mogli spierać się o to, kto jest winowajcą, i wygnać wybranego w głęboką przestrzeń kosmiczną. Trwa to do momentu złapania Impostora lub wyeliminowania przez niego wszystkich członków załogi. Większość z Was pewnie wie o tym wszystkim, ponieważ Among Us jest obecnie niezwykle popularna i to właśnie z niej powstała niezliczona ilość memów i filmów na wszystkich platformach mediów społecznościowych. Dostępność na komputerach i urządzeniach mobilnych również przyczyniła się do tego, że gra stała się tak popularna.

 

 

Premiera Among Us na Nintendo Switch następuje zaraz po pełnym ujawnieniu nowej mapy zwanej Airship, która pojawia się w grze na początku 2021 roku. Będzie ona zawierać nową mechanikę, zagadki i niespodzianki, które sprawią, że gra będzie jeszcze bardziej interesująca i przeniesie Twój poziom paranoi na nowe wyżyny. Jak zwykle, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na zakup Among Us, wszystko co musisz zrobić, to w dowolnej chwili skorzystać z naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare