InnerSloth anuluje Among Us 2

InnerSloth anuluje Among Us 2

Nie wszyscy kojarząAmong Us, ale prawdopodobnie widziałeś i nieskończoną ilość memów i gagów z kolorowymi kosmonautami niesamowicie zabawnej gry imprezowej, która stała się sporą sensacją w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W Among Us, grasz jako członek załogi, który musi wykonać zadania, aby statek kosmiczny był gotowy do odlotu lub jako oszust, którego celem jest zapobiec temu poprzez sabotowanie statku i zabijanie wszystkich innych. Mechanika gry w Among Us jest dość prosta, ale gra jest niesamowicie zabawna dzięki obsłudze cross-play'u za pomocą urządzeń mobilnych i lokalnego multiplayera przez wifi. Jest tak zabawna i popularna, że deweloper InnerSloth zdecydował się odwołać jej sequel, aby skupić się na ulepszaniu funkcji w grze Among Us.

 

 

W opublikowanym wczoraj wpisie na blogu  InnerSloth powiedział, że kod źródłowy gry jest "nieaktualny" i że starali się go dostosować w sequelu. Jednak gwałtownemu wzrostowi popularności Among Us towarzyszył podobny wzrost liczby graczy w grze. Dlatego postanowili skupić wszystkie swoje wysiłki i plany, które mieli w stosunku do Among Us 2, na obecnej grze.

“Cała zawartość, którą zaplanowaliśmy dla Among Us 2 trafi do Among Us 1. Jest to prawdopodobnie trudniejszy wybór, ponieważ oznacza to zagłębienie się w główny kod gry i przerobienie kilku jego części”

Jest to świetna wiadomość dla tych, którzy już mają tę grę, ponieważ nie będą musieli kupować innej gry, aby dalej bawić się ze swoimi przyjaciółmi w Among Us. Ponadto, baza graczy nie zostanie podzielona w żadnym momencie z powodu wydania nowej gry.

Jeśli szukasz dobrej gry na imprezę, aby bawić się z przyjaciółmi, Among Us jest jedną z najlepszych opcji w tej chwili.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

10.20zł
Among Us
Among Us
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare