Manor Lords zmieni swój system zaopatrzenia, jeśli gracze wyrażą na to zgodę

Manor Lords zmieni swój system zaopatrzenia, jeśli gracze wyrażą na to zgodę

Manor Lords to kolejna gra, która osiągnęła wielki sukces jeszcze przed premierą. Gra niedawno weszła do programu Early Access, ale już wcześniej była na liście życzeń milionów graczy na Steamie. Teraz, gdy w końcu jest grywalna, gracze w końcu doświadczyli jej rozgrywki i ogólne wrażenia są takie, jakich oczekiwali. Gra stawia nas w roli średniowiecznego władcy i stawia przed nami wyzwanie rozbudowy i zarządzania terytorium, począwszy od małej wioski, aż do przekształcenia go w kwitnącą krainę. Budowanie, zarządzanie zasobami, historyczna autentyczność i średniowieczne wojny są podstawą tego wyjątkowego kreatora miast, ale Manor Lords jest wciąż w fazie rozwoju, a jego twórcy proszą społeczność o pomoc w jego ulepszeniu.

 

 

Handel jest zbyt łatwy

Wśród kilku zastrzeżeń graczy, którzy już wypróbowali Manor Lords, handel jest najistotniejszy. Ta funkcja została uznana za zbyt silną przez większość graczy, którzy uważają, że obecnie zbyt łatwo jest stać się niewiarygodnie bogatym, sprzedając tylko jeden rodzaj towarów. Deweloper Slavic Magic już zrobił coś, aby spróbować to naprawić. Teraz cena określonego dobra spadnie, jeśli sprzedasz go zbyt dużo, ale studio nie jest jeszcze całkowicie przekonane do tego rozwiązania. Poprosili społeczność o pomoc w tej sprawie, otwierając ankietę na serwerze Discord gry, udowadniając, że zależy im na tym, co gracze mają do powiedzenia.

"Nigdy nie byłem tego pewien, ponieważ uważałem, że specjalizacja regionów w produkcji określonych towarów jest tym, jak powinna wyglądać gra. Istnieją inne możliwe sposoby, aby upewnić się, że gracze będą mieli na co wydawać swoje fortuny w przyszłych kompilacjach. Ale oczywiście istnieje ryzyko, że gracze w ogóle nie będą musieli budować łańcuchów produkcyjnych, jeśli będą mogli importować wszystko bez żadnych konsekwencji, być może w ogóle nie będą musieli wchodzić w interakcje z niektórymi mechanikami rozgrywki".

Manor Lords jest obecnie bestsellerem na Steam, a w ciągu ostatniego weekendu liczba graczy przekroczyła 170 000. Gra wciąż ma przed sobą długą drogę do wydania ostatecznej wersji i może ulec znaczącym zmianom. Oczywiście najlepsze zniżki na zakup Manor Lords i zanurzenie się w jego średniowiecznym świecie są już dostępne w naszej porównywarce.

74.44zł
Manor Lords
Manor Lords
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare