Instant Gaming EU
 
 

Manor Lords umacnia swoją pozycję lidera z ponad 2 milionami sprzedanych egzemplarzy

Manor Lords umacnia swoją pozycję lidera z ponad 2 milionami sprzedanych egzemplarzy

Manor Lords to ekscytujący kreator miast, który urzekł wielu graczy na długo przed jego wydaniem we wczesnym dostępie. Ponad trzy miliony osób wpisało grę na listę życzeń przed jej premierą, a teraz, zaledwie trzy tygodnie po wejściu Manor Lords do wczesnego dostępu na platformie Valve, ogromna liczba graczy już próbuje zbudować kwitnącą społeczność pod ich rządami jako feudalnych lordów. Historyczna autentyczność i ekscytujące doświadczenie strategiczne oparte na solidnej mechanice rozgrywki to najważniejsze cechy Manor Lords. Gra z pewnością ma przed sobą świetlaną przyszłość, a liczby potwierdzają tę tezę.

Strategia w najlepszym wydaniu

Wydawca Hooded Horse potwierdził, że Manor Lords sprzedało się już w ponad 2 milionach egzemplarzy na kilku platformach dystrybucji cyfrowej na PC, w tym Steam, GOG, Epic Games Store i Windows Store. Jest to jeszcze bardziej imponujące, jeśli weźmie się pod uwagę, że pierwszy milion kopii został sprzedany w tym samym dniu, w którym gra weszła do Early Access. Liczby te przekładają się na imponującą liczbę jednoczesnych graczy, dzięki czemu Manor Lords wyprzedza wiele gier triple-A z popularnych serii.

 

 

Mimo to, gra ma przed sobą długą drogę we wczesnym dostępie, a studio deweloperskie jest otwarte na znaczne modyfikacje niektórych jej funkcji, aby uczynić ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Niedawno Slavic Magic ujawniło, że wprowadzi zmiany, aby rozwiązać jedną z największych obaw graczy: system handlu, który pozwalał graczom łatwo zebrać niewiarygodne ilości pieniędzy, sprzedając tylko jeden zasób.

Jeśli szukasz dobrej gry strategicznej osadzonej w czasach średniowiecza, Manor Lords jest odpowiedzią. Skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey Manor Lords na PC już dziś i odkryj, dlaczego gra stała się wielkim hitem tak szybko, jeśli jeszcze nie rządzisz własnym terytorium w grze.

79.02zł
Manor Lords
Manor Lords
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare