Instant Gaming EU
 
 

Kingdom Come: Deliverance II otrzymuje nowy zwiastun na Summer Game Fest

Kingdom Come: Deliverance II otrzymuje nowy zwiastun na Summer Game Fest

Deep Silver ujawniło więcej informacji na temat wyczekiwanego sequela Kingdom Come: Deliverance II, sequelu wielokrotnie nagradzanej gry RPG akcji, wraz z nowym zwiastunem podczas Summer Game Fest. Najnowsza gra, ponownie stworzona przez Warhorse Studios, przeniesie graczy w sam środek wojny domowej w XV-wiecznych Czechach. Zwiastun, zatytułowany Saints and Sinners, prezentuje niektóre z przygód i niebezpieczeństw, z którymi gracze będą musieli się zmierzyć podczas podróży przez świat zemsty, zdrady i odkrywania siebie.

 

 

Kingdom Come: Deliverance II jest bezpośrednią kontynuacją pierwszego Kingdom Come: Deliverance

Rozgrywająca się w pięknym, ale niebezpiecznym świecie XV-wiecznych Czech, położonych w Europie Środkowej, Kingdom Come: Deliverance II rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się pierwszy tytuł, stawiając graczy w pancernych butach Henry'ego, oddanego syna kowala, z misją pomszczenia zamordowanych rodziców. Chociaż nowy tytuł będzie kontynuował historię Henry'ego i służył jako bezpośrednia kontynuacja, zapowiada się również jako dobry punkt wejścia dla nowicjuszy w serii.

"W tej ekscytującej kontynuacji gracze będą przemierzać drobiazgowo wykonany średniowieczny krajobraz, od skromnych warunków kuźni kowala po wspaniałość królewskich dworów, jednocześnie poruszając się po zdradzieckich prądach królestwa rozdartego wojną domową" - obiecuje wydawca.

Pierwsza odsłona Kingdom Come: Deliverance została wydana w lutym 2018 roku i okazała się wciągającym średniowiecznym doświadczeniem z otwartym światem. Kingdom Come: Deliverance II zostało zapowiedziane w kwietniu tego roku z obietnicą premiery jeszcze w 2024 roku, co podekscytowało każdego fana serii. Druga odsłona gry rozciąga się na dwóch mapach dwukrotnie większych niż jej poprzedniczka, a gracze mogą eksplorować wszystko, od majestatycznego zamku Trosky po tętniące życiem górnicze miasto Kuttenberg. Wraz ze swoją średniowieczną postacią będziesz mógł przemierzać szczegółowo wykonany średniowieczny krajobraz, poruszając się po rozdartym wojną królestwie pełnym niebezpieczeństw.

System walki w Kingdom Come: Deliverance II został przebudowany, aby uczynić go bardziej dostępnym, pozostając jednocześnie wiernym swojej naturze jako reprezentacji autentycznych średniowiecznych sztuk walki. Gracze mogą angażować się w walkę przy użyciu eleganckiego miecza lub śmiercionośnych ataków dystansowych, takich jak nowo dodane kusze lub prymitywna broń na proch. Ponadto Warhorse Studios obiecuje mnóstwo elementów RPG i opcji wypełniania misji na różne sposoby.

Kingdom Come: Deliverance II ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X jeszcze w tym roku, ale bez konkretnej daty. Już teraz możesz mieć oko na naszą porównywarkę najtańszych kluczy do Kingdom Come: Deliverance II i powrócić do najbardziej realistycznego średniowiecznego świata fantasy w grach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare