Kingdom Come: Deliverance II zapowiedziane spektakularnym zwiastunem

Kingdom Come: Deliverance II zapowiedziane spektakularnym zwiastunem

Warhorse Studios powraca z kontynuacją Kingdom Come: Deliverance, epickiej gry RPG z otwartym światem, która ożywiła czasy średniowiecza. Pierwsza gra opowiadała historię Henry'ego, syna skromnego kowala, który wyruszył na wyprawę, by zemścić się na grupie najeźdźców, którzy zrównali z ziemią jego dom i brutalnie zamordowali jego rodzinę. Kingdom Come: Deliverance II będzie kontynuować historię Henry'ego w miejscu, w którym zakończyła się w poprzedniej grze, i pozwoli ci odkryć nieszczęścia i radości życia w średniowiecznej Europie, próbując przetrwać w królestwie spustoszonym przez wojnę.

"Przeżyj życie oczami i działaniami Henry'ego, młodego mężczyzny, który chce pomścić swoich zamordowanych rodziców. Jego historia - zilustrowana ponad pięcioma godzinami oszałamiających filmów - prowadzi go od aspirującego wojownika do buntownika, krzyżując ścieżki z charyzmatyczną obsadą postaci i niezapomnianym zestawem przygód, gdy walczy z królem Węgier, Zygmuntem Czerwonym Lisem i jego przerażającymi sojusznikami ".

 

Średniowieczny epos

Kingdom Come: Deliverance II to narracyjna gra fabularna, która oferuje głęboki poziom immersji wspierany przez realistyczną grafikę, realistyczną walkę pierwszoosobową i niesamowitą orkiestrową ścieżkę dźwiękową. Gra koncentruje się na dostarczaniu prawdziwie wciągających wrażeń, a deweloper Warhorse Studios wykorzystał CryEngine, aby zrealizować swoją wizję z wyjątkową autentycznością. Pierwszym spojrzeniem na grę jest oficjalny film ujawniający, który można obejrzeć poniżej. Oferuje on głębokie zanurzenie się w świecie Kingdom Come: Deliverance II.

 

 

Kingdom Come: Deliverance II ukaże się w tym roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Nie możemy jeszcze podać dokładnego okna premiery, ale najlepsze oferty na zamówienie w przedsprzedaży Kingdom Come: Deliverance II pojawią się w naszej porównywarce, gdy tylko będą dostępne.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare