Instant Gaming EU
 
 

Killing Floor 3 ujawnia materiały zza kulis

Killing Floor 3 ujawnia materiały zza kulis

Deweloper i wydawca Tripwire Interactive z radością udostępnia nowy materiał wideo dla Killing Floor 3, wyczekiwanego kolejnego rozdziału niezwykle udanej flagowej serii studia Killing Floor - w przygotowaniu na PC (za pośrednictwem Steam i Epic Games Store), PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Po zwiastunie ujawniającym Killing Floor 3, zaprezentowanym po raz pierwszy podczas wydarzenia Gamescom 2023 Opening Night Live, film "Making a Monster" oferuje zakulisowe spojrzenie na kunszt, rzemiosło i pasję włożoną w film, w tym projektowanie i rozwój kultowego Fleshpound, tylko jednego z wielu przerażających Zedów, z którymi gracze zmierzą się, gdy Killing Floor 3 pojawi się na całym świecie.

 

 

Dołącz do Bryana Wynii, dyrektora kreatywnego w Tripwire Interactive, wraz z Neilem Huxleyem i Milanem Nikoliciem z Hydra Studios, aby wziąć udział w intymnej dyskusji na temat inspiracji body horrorami, procesu twórczego i produkcji zwiastuna ujawniającego Killing Floor 3, nadającego przerażający ton kolejnemu rozdziałowi legendarnej serii gier akcji/horrorów Killing Floor.

Bitwa rozpoczyna się o zmroku w Killing Floor 3

Killing Floor 3 to kolejna odsłona legendarnej serii kooperacyjnych gier akcji/horrorów FPS. Jest rok 2091, 70 lat po wydarzeniach z Killing Floor 2, a megakorporacja Horzine stworzyła armię ostateczną: posłuszną hordę bioinżynieryjnych potworności zwanych Zedami. Teraz jedyną rzeczą stojącą pomiędzy tymi piekielnymi tworami a przyszłością ludzkości jest zbuntowana grupa znana jako Nightfall. Ta intensywna pierwszoosobowa strzelanka stawia graczy w roli specjalisty Nightfall, łączącego siły z maksymalnie pięcioma członkami drużyny, którzy walczą w zniszczonej wojną, dystopijnej przyszłości, przeżywając między nieubłaganymi falami Zedów, odblokowując nowe umiejętności i budując ostateczny arsenał.

Najnowsze gry Tripwire Interactive to między innymi Chivalry II i Maneater. Firma została przejęta przez Embracer Group w zeszłym roku i jest spółką zależną Saber Interactive. Podczas zeszłorocznych zakupów Embracer, grupa kupiła również Gearbox Software, twórców serii Borderland , za kwotę 1,3 miliarda dolarów. Jednak ostatnie wiadomości wskazują, że Embracer rozważa opcje dla Gearbox Software po zaledwie roku od sprzedaży firmy.

Prawdopodobna data premiery Killing Floor 3 na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X i S to koniec 2024 roku. Do tego czasu śledź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Killing Floor 3 i przygotuj się na jatkę.

  • Oficjalna strona : Killing Floor 3
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : tripwire interactive
  • Deweloper : tripwire interactive
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : Coming soon
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare