Instant Gaming EU
 
 

Hunt: Showdown ogłasza aktualizację zmieniającą rozgrywkę

Hunt: Showdown ogłasza aktualizację zmieniającą rozgrywkę

Crytek wkrótce zaktualizuje swoją wyjątkową strzelankę pierwszoosobową Hunt: Showdown. Gra została wydana w 2018 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony społeczności, która chciała odkryć, co zaoferują twórcy Crysis Remastered i pierwszego Far Cry. Hunt: Showdown zapewnia intensywną rozgrywkę wieloosobową osadzoną w mrocznym świecie i oferuje dwa różne tryby rozgrywki. Bounty Hunt to kooperacyjny tryb wieloosobowy, który można dzielić z maksymalnie dwoma innymi graczami, w którym musisz zapolować na kilku bossów. Tymczasem tryb Soul Survivor to Battle Royale, w którym wszyscy gracze walczą o kontrolę nad Wellspring i bycie ostatnim stojącym człowiekiem.

Ogólnie rzecz biorąc, Hunt: Showdown oferuje ekscytującą rozgrywkę, która przyciągnęła uwagę wielu graczy na przestrzeni lat. Gra zostanie wkrótce poddana poważnym zmianom dzięki przyszłej aktualizacji, która znacząco zmodyfikuje doświadczenie. Spowoduje to jednak również poważne problemy dla osób grających obecnie na konsolach starszej generacji.

Nowy silnik graficzny i nie tylko

Dyrektor generalny Hunt: Showdown, David Fifield, jest bohaterem nowego materiału wideo, który rzuca nieco światła na nadchodzącą aktualizację. Przede wszystkim potwierdził on, że aktualizacja zostanie wydana 15 sierpnia. Wcześniej Crytek ujawni wiele informacji na temat nowości, ale kilka szczegółów znamy już teraz. Zmiana obecnej wersji silnika CryEngine znacząco poprawi grafikę w grze, ale towarzyszyć jej będzie również dodatkowa zawartość w postaci nowej mapy i nowego biomu, w którym gracze będą mogli walczyć. Ponadto nowy wygląd interfejsu użytkownika odświeży ogólny aspekt gry, a szereg ulepszeń wydajności poprawi wrażenia z rozgrywki.

 

 

Wszystkie te zmiany będą miały jednak swoje konsekwencje. W wyniku zmian w silniku gry, konsole starszej generacji nie będą w stanie jej poprawnie uruchomić. Jeśli gracie w Hunt: Showdown na PlayStation 4 lub Xbox One, będziecie musieli pomyśleć o przesiadce na nową platformę. Filfield potwierdził, że jeśli przeniesiecie się na PlayStation 5 lub Xbox Series X/S, nie będziecie musieli zaczynać od zera.

 

"Chcemy, aby było jasne, że twoje konta gracza i uprawnienia do Hunt: Showdown i wszystkich powiązanych DLC zostaną przeniesione do nowej wersji bez dodatkowych kosztów, gdy będziesz gotowy do zmiany sprzętu".

 

Crytek ujawni więcej informacji na temat nadchodzących zmian wkrótce. Do tego czasu powinieneś mieć oko na naszą porównywarkę, aby sprawdzić najlepsze oferty na zakup klucza do Hunt: Showdown, zwłaszcza jeśli planujesz przejść na PS5 lub Xbox Series.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare