Hood: Outlaws and Legends otrzyma tryb PvE

Hood: Outlaws and Legends otrzyma tryb PvE

Hood: Outlaws and Legends oferuje unikalną kombinację mechaniki, aby zagłębić się w przestępczy świat średniowiecza, jak żadna inna gra. Pozwala Ci grupować się z innymi rabusiami na napady, w których musisz ukraść skarb z silnie bronionej wieży. Haczyk polega na tym, że będziesz musiał konkurować z innym gangiem, który próbuje zrobić to samo. To, czy zdecydujesz się zrobić to brutalnie, czy potajemnie, zależy wyłącznie od Ciebie i nie ma znaczenia, czy uda Ci się ukraść skarb strażnikom, czy wrogiemu gangowi, tak długo, jak masz łup wszystko gra. Produkcja spotkała się z mieszanym przyjęciem, gdyż wielu graczy uważa, że przydałoby się jej trochę dodatkowej zawartości, ale deweloper Focus Home Interactive już czyni pewne postępy w dobrym kierunku. Aktualizacja 1.4 dla Hood: Outlaws and Legends została skomentowana w zeszłym tygodniu podczas dev vloga, i właśnie ją opublikowano. Aktualizacja przynosi kilka dodatków do gry, które pomogą rozwiązać niektóre z najczęstszych skarg od graczy.

Aktualizacja 1.4 balansuje walkę w Hood: Outlaws and Legends poprzez utrudnienie ogłuszania graczy. Usprawniony został matchmaking i naprawiono kilka błędów. Oficjalne patch notes można znaleźć tutaj. Ale vlog ujawnił również kilka faktów na temat nadchodzącej zawartości do gry. Gra otrzyma nową mapę jeszcze w tym miesiącu, a w przyszłości pojawi się także tryb PvE. Bohaterowie niezależni będą znacznie trudniejsi do pokonania w tym trybie, więc możesz spodziewać się szybkiej śmierci, jeśli zostaniesz odkryty podczas przekradania się przez fortecę wroga. Nowa postać i inne niespodzianki zostaną dodane tego lata, a we wrześniu powinna pojawić się przepustka z mnóstwem rzeczy do odblokowania.

 

 

Wszystkie te dodatki pomogą utrzymaćHood: Outlaws and Legends w dobrej formie. Gra ma spory potencjał i już wpadła w oko wielu graczom. jak zwykle, jeśli jeszcze jej nie wypróbowaliście, możecie ją znaleźć w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce w dowolnym momencie. Hood: Outlaws and Legends jest dostępna na PS4, Ps5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare