Zawartość popremierowa Hood: Outlaws and Legends została szczegółowo opisana

Zawartość popremierowa Hood: Outlaws and Legends została szczegółowo opisana

Developer Sumo Digital bardzo szczegółowo wyjaśnił większość funkcji i treści zawartych w ich nadchodzącej grze akcji. Hood: Outlaws and Legends to pomysł, który widzieliśmy w innych grach, takich jak Payday, i przenosi go na zupełnie inny poziom. W tej grze wieloosobowej będziesz wyjętym spod prawa banitą w średniowieczu i będziesz musiał zinfiltrować silnie strzeżoną twierdzę, aby ukraść skarb, ale twoja drużyna nie będzie jedyną, która spróbuje ukończyć napad. Inna grupa bandytów będzie również Twoim przeciwnikiem i będziesz musiał zaplanować swoje ruchy z wyprzedzeniem i być gotowym do reagowania na strategię przeciwnika, jeśli chcesz odnieść sukces.

 

 

Mieliśmy okazję obejrzeć wiele gameplay'ów i szczegółowych filmów na temat każdej z klas w grze i ich mechaniki. Sumo Digital przedstawiło teraz zawartość po premierze, prezentując film, który ujawnia, czego możemy się spodziewać po Hood: Outlaws and Legends, gdy gra będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC w przyszłym miesiącu.

Hood: Outlaws and Legends otrzyma dodatkową zawartość, która zostanie podzielona na cztery sezony w ciągu pierwszego roku od premiery. Zawartość ta będzie obejmować nową postać, nową mapę, nowe tryby gry, darmowe przedmioty kosmetyczne, wydarzenia sezonowe i wiele więcej. Gracze będą mogli również odblokować mnóstwo strojów, skórek do broni i innych opcji personalizacji w miarę zdobywania kolejnych poziomów poprzez trzy różne przepustki sezonowe. Jest to zawartość premium, którą trzeba będzie kupić osobno, ale będzie ona również zawarta w Hood: Outlaws and Legends Year One Edition.

 

 

Premiera Hood: Outlaws and Legends zaplanowana jest na 10 maja, ale jeśli zamówisz którąkolwiek z edycji w przedsprzedaży, będziesz mógł rozpocząć grę 7 maja, a jako bonus otrzymasz pakiet przedmiotów kosmetycznych. Jak zwykle możecie znaleźć grę w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare