Zawartość popremierowa Hood: Outlaws and Legends została szczegółowo opisana

Zawartość popremierowa Hood: Outlaws and Legends została szczegółowo opisana

Developer Sumo Digital bardzo szczegółowo wyjaśnił większość funkcji i treści zawartych w ich nadchodzącej grze akcji. Hood: Outlaws and Legends to pomysł, który widzieliśmy w innych grach, takich jak Payday, i przenosi go na zupełnie inny poziom. W tej grze wieloosobowej będziesz wyjętym spod prawa banitą w średniowieczu i będziesz musiał zinfiltrować silnie strzeżoną twierdzę, aby ukraść skarb, ale twoja drużyna nie będzie jedyną, która spróbuje ukończyć napad. Inna grupa bandytów będzie również Twoim przeciwnikiem i będziesz musiał zaplanować swoje ruchy z wyprzedzeniem i być gotowym do reagowania na strategię przeciwnika, jeśli chcesz odnieść sukces.

 

 

Mieliśmy okazję obejrzeć wiele gameplay'ów i szczegółowych filmów na temat każdej z klas w grze i ich mechaniki. Sumo Digital przedstawiło teraz zawartość po premierze, prezentując film, który ujawnia, czego możemy się spodziewać po Hood: Outlaws and Legends, gdy gra będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC w przyszłym miesiącu.

Hood: Outlaws and Legends otrzyma dodatkową zawartość, która zostanie podzielona na cztery sezony w ciągu pierwszego roku od premiery. Zawartość ta będzie obejmować nową postać, nową mapę, nowe tryby gry, darmowe przedmioty kosmetyczne, wydarzenia sezonowe i wiele więcej. Gracze będą mogli również odblokować mnóstwo strojów, skórek do broni i innych opcji personalizacji w miarę zdobywania kolejnych poziomów poprzez trzy różne przepustki sezonowe. Jest to zawartość premium, którą trzeba będzie kupić osobno, ale będzie ona również zawarta w Hood: Outlaws and Legends Year One Edition.

 

 

Premiera Hood: Outlaws and Legends zaplanowana jest na 10 maja, ale jeśli zamówisz którąkolwiek z edycji w przedsprzedaży, będziesz mógł rozpocząć grę 7 maja, a jako bonus otrzymasz pakiet przedmiotów kosmetycznych. Jak zwykle możecie znaleźć grę w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare