Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Ujawniono rozgrywkę Hood: Outlaws and Legends

Ujawniono rozgrywkę Hood: Outlaws and Legends
1 mar 2021, 15:00

Focus Home Interactive oferuje nam możliwość przeżycia życia banity w średniowieczu, w zupełnie nowej odsłonie gatunku gier akcji. W Hood: Outlaws and Legendsweźmiesz udział w napadach w trybie multiplayer w brutalnym świecie, w którym chodzi o kradzież łupów i przechytrzenie rywalizujących gangów w zaciętej i intensywnej rywalizacji. W grze znajdziesz misje, w których będziesz częścią grupy bandytów, która zmierzy się z grupą rywali. Oboje macie ten sam cel: kradzież pewnego skarbu, który jest pilnie strzeżony przez postacie niezależne. W tej trójstronnej konfrontacji będziesz musiał opracować dobry plan przed spotkaniem, jeśli chcesz odnieść sukces, ale będziesz też musiał na bieżąco dostosowywać swoją strategię, aby przeciwdziałać ruchom przeciwników.

 

 

Hood: Outlaws and Legends oferuje wiele różnych mechanik rozgrywki i tylko dzięki ich opanowaniu oraz optymalnemu wykorzystaniu umiejętności swojej postaci będziesz w stanie ukraść skarb i uciec bez szwanku. W grze dostępnych jest kilka klas do wyboru, w tym Ranger, Bruiser, Hunter i Mystic. Każda z nich posiada inny zestaw umiejętności i to od Ciebie zależy, jak je połączysz, aby uzyskać jak najlepsze wyniki w każdej misji.

Możemy bliżej przyjrzeć się Rangerowi na najnowszym filmie Hood: Outlaws and Legends. Zdradza on szczegóły dotyczące umiejętności rangera, a także daje nam wyobrażenie o tym, jak można je wykorzystać w różnych niebezpiecznych sytuacjach, na które możemy natknąć się podczas napadu.

 

 

Premiera Hood: Outlaws and Legends zaplanowana jest na 10 maja na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC. Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają dostęp do niej trzy dni wcześniej oraz pakiet The Forest Lords Pack, zawierający 4 dodatkowe stroje i 4 skórki do broni, które pozwolą dostosować postać do własnych potrzeb.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare