Instant Gaming EU
 
 

Hello Games dodaje mechy do gry No Man's Sky

Hello Games dodaje mechy do gry No Man's Sky

Twórcy No Man's Sky dodali wiele treści do gry od momentu jej premiery i nie planują przestać. Z każdą aktualizacją dodają nową funkcję i chociaż nie wszystkie wprowadzają poważne zmiany w grze, wszystkie one przyczyniają się do poprawy gry dla graczy w ten czy inny sposób. No Man's Sky jest doskonałym przykładem tego, jak gra wideo powinna ewoluować na przestrzeni lat, zaczynając prosto, ale dostarczając wspaniałych wrażeń i ulepszając się w miarę upływu czasu. Liczy się każdy drobiazg i tym razem Hello Games dodało nowy sposób eksploracji wszechświata w No Man's Sky: Minotaur Exocraft.

Minotaur Heavy Exosuit Hybrid to zmechanizowany kombinezon, który pozwala przemierzać powierzchnię planety, chroniąc Cię przed wrogim środowiskiem. Pomimo swoich rozmiarów zapewni znaczną swobodę ruchów dzięki potężnemu jetpackowi. Jest również wyposażony w laser górniczy, który służy zarówno jako narzędzie do zbierania materiałów, jak i broni, dzięki czemu będziesz w stanie bronić się przed wrogimi stworzeniami podczas pilotowania zmechanizowanego chodzika Minotaura.

 

 

Ale to nie jedyny dodatek, który najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry No Man's Sky, i wszyscy gracze będą mieli dostęp do szeregu nowych technologii, które pozwolą im na przykład na doładowanie silników energią słoneczną, skanowanie otaczających teren punktów ujawniających lub przywołanie innego egzokrafta z frachtowca, pod warunkiem, że znajdują się w tym samym systemie gwiezdnym.

Aktualizacja Exo Mech dodaje także ulepszenia wizualne i kilka nowych opcji, które znacznie ułatwią budowę Twoich baz. Oczywiście najlepszą rzeczą w tych wszystkich nowościach jest to, że wszyscy gracze będą mieli do nich dostęp za darmo, jak każdy poprzedni dodatek do No Man's Sky

80.59zł
No Man's Sky
No Man's Sky
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare