Grand Theft Auto VI może pojawić się wcześniej niż oczekiwano

Grand Theft Auto VI może pojawić się wcześniej niż oczekiwano

To nie tak, że GTA V umiera czy coś w tym stylu. Populacja gry jest tak zdrowa, jak to tylko możliwe, co można powiedzieć o grze wydanej w 2013 roku, ale społeczność fanów od dawna prosi o nową odsłonę serii. Rockstar Games nie ogłosiło jeszcze oficjalnie Grand Theft Auto VI, ale najnowszy raport finansowy Take-Two zawiera pewne oświadczenie, które wydaje się wskazywać na premierę w latach 2024-2025.

"W roku fiskalnym 2025 spodziewamy się wejść w tę nową erę, wprowadzając na rynek kilka przełomowych tytułów, które naszym zdaniem wyznaczą nowe standardy w naszej branży i pozwolą nam osiągnąć ponad 8 miliardów dolarów w rezerwacjach netto i ponad 1 miliard dolarów w skorygowanych nieograniczonych przepływach pieniężnych z działalności operacyjnej. Oczekujemy, że utrzymamy tę dynamikę, zapewniając jeszcze wyższy poziom wyników operacyjnych w roku fiskalnym 2026 i kolejnych latach".

Imponujące liczby dzięki imponującej grze?

Chociaż GTA nie jest jedynym źródłem przychodów firmy, sformułowanie wybrane do oświadczenia i ogromne zyski mogą wskazywać tylko na wydanie, które przekracza możliwe oczekiwania normalnej gry. Grand Theft Auto VI zdecydowanie wypełniłby tę lukę i moglibyśmy patrzeć na wydanie, które miałoby miejsce między 1 kwietnia 2024 r. a 31 marca 2025 r. Jeśli weźmiemy pod uwagę, jak głodni niektórych tytułów są obecnie fani (Zelda: Tears of the Kingdom sprzedał się w 10 milionach egzemplarzy w zaledwie 3 dni), możemy być świadkami największej premiery w historii gier wideo.

Popularność serii Grand Theft Auto jest tak ogromna, że jest mało prawdopodobne, aby Rockstar Games było w stanie zbyt długo ukrywać jakiekolwiek szczegóły dotyczące ewentualnej premiery Grand Theft Auto VI. Jeśli cokolwiek wycieknie, dowiesz się o tym jako pierwszy. Tymczasem jego poprzednik nadal oferuje jedno z najlepszych doświadczeń z otwartym światem wydanych do tej pory i możesz kupić GTA V cheap z naszą porównywarką w dowolnym momencie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

125.42zł
GTA 6
GTA 6
  • Oficjalna strona : GTA VI
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Take 2 Interactive
  • Deweloper : Rockstar Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : TBD
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare