Instant Gaming EU
 
 

Graj jako Isshiki Otsutsuki w najnowszej aktualizacji Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections

Graj jako Isshiki Otsutsuki w najnowszej aktualizacji Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections

Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections to siódma odsłona serii Ultimate Ninja Storm, opracowana przez CyberConnect2 i wydana przez Bandai Namco Entertainment na platformy PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Steam. Jest to trzecioosobowa bijatyka dla jednego i wielu graczy osadzona w uniwersum Naruto. Tytuł ten łączy zawartość, taką jak fabuła i grywalne postacie ze wszystkich poprzednich gier Ultimate Ninja Storm w jeden kompleksowy pakiet. Ponadto wprowadza oryginalny rozdział fabularny i nowe grywalne postacie, oferując graczom wybór ponad 130 postaci do angażowania się w potężne bitwy ninja.

W dniu 26 marca 2024 r. Bandai Namco ujawniło na swojej stronie internetowej oficjalne informacje o najnowszej aktualizacji Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections w wersji 1.20. Aktualizacja zapowiada liczne zmiany, nowe DLC i nie tylko:

Nowa zawartość w tej aktualizacji

Pakiet DLC 2:

  • Grywalna postać: Isshiki Otsutsuki
  • Kostium x 2: Sasuke Uchiha (podróż w czasie) i Boruto Uzumaki (podróż w czasie)
  • Pasujący głos x 12
  • Obraz karty informacyjnej ninja x 5

*Powyższa zawartość jest dostępna dla graczy, którzy zakupili DLC Pack 2 lub Przepustkę Sezonową, która zawiera DLC Pack 1 - 5.

Nowe wydarzenie w grze "Bitwa ninja":

Bitwa Ninja to nowe wydarzenie w grze, w którym gracze mogą dołączyć do jednego z dwóch obozów opartych na pytaniu NARUTO i BORUTO. Podczas wydarzenia gracze będą mogli cieszyć się meczami rankingowymi i nową zasadą walki "Target Match". Aby uczcić rozpoczęcie, pierwszą bitwą ninja będzie "Rasengan VS Chidori". Pierwszy front shinobi "Rasengan vs. Chidori" odbędzie się w czwartek 28 marca. Ponadto, aby zbiegło się to w czasie z Shinobi Front, przedmioty, które można wymieniać za pomocą "Biletów wymiany", które można zdobyć w Shinobi Front, zostały dodane do kolekcji. Informacje o Shinobi Front będą od czasu do czasu ogłaszane na oficjalnej stronie gry i oficjalnym X.

Można znaleźć wiele zmian balansu i poprawek błędów. Więcej na ich temat można przeczytać tutaj.

Patch 1.20 do Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections ma zostać wydany 28 marca. Upewnij się, że nie przegapisz tej ekscytującej aktualizacji, korzystając z naszej porównywarki cen, aby kupić klucz Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : CyberConnect2
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 16 listopada 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare