Zwiastun systemowy gry Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections

Zwiastun systemowy gry Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections

Bandai Namco wypuściło nowy zwiastun Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections, dzięki czemu gracze mogą dowiedzieć się więcej o rozgrywce w tym nowym zwiastunie systemowym oraz wideo z podglądem oryginalnego trybu Special Story. Ten specjalny tryb pozwoli graczom ponownie przeżyć historię Naruto i Sasuke poprzez niektóre z ich najbardziej epickich walk. Ponadto, specjalnie na potrzeby gry stworzona została specjalna historia skupiająca się na Boruto.

Gracze mogą również wybrać swoich ulubionych spośród ponad 130 postaci, najwięcej jak dotąd w Ultimate Ninja Storm. Stawiając czoła przeciwnikom, mogą używać różnych kombinacji, a nawet zmienić swojego lidera, aby utrzymać presję na przeciwnikach.

 

 

Ninjutsu i Przebudzenie również odegrają ważną rolę. W tej grze gracze mogą wybrać do 6 umiejętności Ninjutsu, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami. Mogą również przebudzić się do nowej formy, która zapewni im większą moc, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Aby spróbować zakończyć bitwę, gracze mogą wykorzystać całą swoją chakrę i uwolnić potężną Sekretną Technikę, która po wybraniu określonych postaci może przekształcić się w Sekretną Technikę Kombinacji.

Walcząc solo lub online, postacie awansują i odblokowują pewne modyfikacje i inne elementy do odblokowania, takie jak sceny zakończenia. Darmowe bitwy offline pozwolą graczom wybrać kurs lub sposób walki z komputerem lub turniejem offline. Gracze mogą następnie doskonalić swoje umiejętności przeciwko innym graczom na całym świecie w trybie online, wybierając między meczem swobodnym a meczem rankingowym.

Nowy tryb sterowania dla początkujących

Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections oferuje teraz prosty styl sterowania, w którym postać będzie rozwijać złożone sekwencje, naciskając przycisk ataku. System ten jest nowością wprowadzaną w najnowszych grach walki. Jest on obecny w Street Fighter 6, gdzie nazywa się Modern Controls, oraz w nadchodzącym Tekken 8, który nazywa go specjalnym stylem sterowania. Te nowe tryby sterowania dają nowym graczom przewagę w walce, podczas gdy uczą się wszystkiego o grze.

Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections ukaże się 17 listopada 2023 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch. Szczegóły dotyczące premiery na PC zostaną udostępnione w późniejszym terminie. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepsze oferty na Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections. Pamiętaj tylko, aby na bieżąco ćwiczyć ninjutsu.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : CyberConnect2
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 16 listopada 2023
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare