God of War otrzyma lepszą grafikę na PS5

God of War otrzyma lepszą grafikę na PS5
2 lut 2021, 13:41

Wiele osób uznałoby to za niezwykłe, że mówimy o grze, która ma już kilka lat, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że God of War jest jedną z najbardziej imponujących gier wszech czasów, to nie jest dziwne, że każda wzmianka o niej trafia na pierwsze strony każdego serwisu informacyjnego. W związku z opracowywaniem God of War: Ragnarok wszyscy fani serii nie mogą się doczekać, by usłyszeć więcej o sequelu God of War, ale premiera PlayStation 5 kilka miesięcy temu będzie dla nich powodem, by jeszcze raz spojrzeć na starą grę z PS4. Studio Sony Santa Monica ogłosiło w oświadczeniu, że God of War otrzyma dziś dedykowaną łatkę dla PlayStation 5, która poprawi wydajność gry na nowej konsoli.

Wydamy darmową łatkę, która zastąpi obecną opcję trybu grafiki wideo nowym domyślnym ustawieniem, które zaoferuje naszym graczom na PlayStation 5 najlepszą wydajność i rozdzielczość!

Jeśli grasz w God of War na PlayStation 4 Pro, możesz wybrać pomiędzy dwoma różnymi trybami graficznymi. Jeden z nich faworyzuje wydajność, a drugi rozdzielczość. Nadchodząca darmowa łatka usuwa to ograniczenie w przypadku PlayStation 5 i pozwala wam uzyskać to, co najlepsze z obu światów. Od dziś będziesz mógł grać na God of War w 60 FPS, rozdzielczości 4K i 2160 p, co zapewni Ci najlepsze możliwe wrażenia. Oczywiście, aby oglądać grę w 4K, potrzebujesz odpowiedniego urządzenia wyświetlającego.

 

 

Te zmiany są opcjonalne i nie będziesz zmuszony do zmiany ekranu na 4K, aby zagrać w God of War na PlayStation 5. W każdej chwili możesz zdecydować się na grę z oryginalnymi ustawieniami graficznymi. Niezależnie od konsoli, na której grasz w God of War, gra nadal oferuje epickie wrażenia, których nikt nie powinien przegapić.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare