Kup cdkey God Of War 3

  Najlepsi sprzedawcy

   Dołącz do Kratosa w epickiej wyprawie po zemstę w trzeciej odsłonie popularnej serii God of War. Po wydarzeniach z God of War 2, Kratos nadal pragnie zemsty, a pokonanie Zeusa jest jego jedynym celem. Były Bóg Wojny będzie musiał przemierzać różne lokacje na górze Olimp, pokonując potężnych wrogów i mityczne stworzenia wysłane przez bogów greckiego panteonu, aby go powstrzymać, w tym harpie, centaury, cyklopy, gorgony i wiele innych. Będzie musiał znaleźć Pandorę, aby mogła ona otworzyć swoje pudełko, które Kratos potrzebuje, aby zabić Zeusa i domagać się zemsty.   Aby pokonać swoich wrogów, Kratos będzie władał parą bliźniaczych ostrzy przymocowanych do jego ramion za pomocą łańcuchów, zwanych Ostrzami Wygnania. Dzięki nim potężny wojownik może wykonywać spektakularne i niszczycielskie kombosy, aby zlikwidować swoich wrogów. W miarę postępów w podróży Kratos znajdzie dodatkowe bronie, z których będzie mógł korzystać, w tym Szpony Hadesa, Cestus Nemeana i Bicz Nemezis. Każda z nich daje Kratosowi inne zdolności w walce, ale mogą one być również przydatne poza walką, podczas przemierzania niebezpiecznych terenów Olimpu. God of War 3 zawiera również magię, do której Kratos może mieć dostęp. Wykorzystanie różnych magicznych zdolności jest związane z określonymi rodzajami broni i tylko łącząc je, Kratos może odnieść sukces.   God of War 3 jest godnym następcą i przynosi kulminację greckiego łuku w fabule Kratosa.

   Czytaj więcej

   Jaka jest najlepsza cena na God Of War 3?

   Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

   Komentarze na God Of War 3

   fortuna730
   fortuna730
   26 lis 2021, 08:29na dlcompare.it
   God of War did not claim to be the game of the year in vain. Epic boss battles, unique fighting style, hardcore and brutality are all reflected in GoW at its best. Fans of Scandinavian culture will be satisfied, because the whole atmosphere of the game is saturated with ethnic motives. Impressions from the game are just off the charts, I recommend not only fans of the whole series, but also those who have just started to get acquainted with God of War and the history of Kratos.
   God of War nie na próżno pretendował do tytułu gry roku. Epickie bitwy z bossami, unikalny styl walki, hardcore i brutalność to wszystko znajduje odzwierciedlenie w GoW w najlepszym wydaniu. Fani kultury skandynawskiej będą usatysfakcjonowani, gdyż cały klimat gry przesycony jest motywami etnicznymi. Wrażenia z gry są po prostu powalające, polecam nie tylko fanom całej serii, ale również tym, którzy dopiero zaczynają zapoznawać się z God of War i historią Kratosa.
   Ulises
   Ulises
   15 wrz 2020, 21:52na dlcompare.es
   Yo vivo en Paraguay
   Mieszkam w Paragwaju
   • Informacje techniczne

   • Oficjalna strona : God Of War 3
   • Kategorie : Gry akcji
   • Edytor : Sony Interactive Entertainment
   • Deweloper : SIE Santa Monica Studio
   • Tryby : Solo
   • Data wydania : 16 marca 2010
   • Kategoria wiekowa
   • PEGI 18
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare