You are here
We also support
 
 
 
 

Ghosts 'N Goblins Resurrection ukaże się na wielu platformach

Ghosts 'N Goblins Resurrection ukaże się na wielu platformach
NEWS 27 kwi 2021, 14:30

Mimo, że salony gier są dziś w większości przeszłością i trudno je już znaleźć, były one domem dla niektórych z najbardziej udanych gier wideo w historii. Seria Ghosts 'N Goblins jest dobrym przykładem tych gier. Mnóstwo graczy używało monet do gry w Ghosts 'N Goblins w tamtych czasach, ale seria miała również swoje miejsce na innych platformach, gdy stały się bardziej dostępne dla graczy. Gry wideo są głównie ogrywane w zaciszu własnego domu na konsolach lub komputerach PC, ale to nie znaczy, że te typy gier stały się przestarzałe. Ghosts 'N Goblins Resurrection to nowe podejście do serii, które przyciągnęło uwagę wielu graczy od czasu wydania na Nintendo Switch w lutym, ale właśnie ogłoszono, że gra będzie również dostępna na innych platformach już wkrótce.

Capcom potwierdził, że Ghosts 'N Goblins Resurrection pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC poprzez Steam. Zupełnie nowy filmik jest zapowiedzią nowej wersji gry, a także ujawnia jej datę premiery.

 

 

Ghosts 'N Goblins Resurrection ponownie postawi Cię w roli rycerza Artura, który przemierza królestwo demonów, walcząc z hordami wrogów. Jego celem jest uratowanie księżniczki Prin-Prin, a on będzie mógł zebrać kilka rodzajów broni do wykorzystania przeciwko swoim wrogom. Ta gra platformowa 2D z widokiem z boku jest bardziej wymagająca niż kiedykolwiek dzięki kilku poziomom trudności i trybom rozgrywki, w tym trybowi kooperacji na kanapie dla dwóch graczy.

Jeśli chcesz pomóc Arturowi i uratować księżniczkę przed złymi mieszkańcami królestwa demonów, musisz poczekać do 1 czerwca 2021 roku, aby zagrać w Ghosts 'N Goblins Resurrection.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare