Ghosts 'N Goblins Resurrection ukaże się na wielu platformach

Ghosts 'N Goblins Resurrection ukaże się na wielu platformach

Mimo, że salony gier są dziś w większości przeszłością i trudno je już znaleźć, były one domem dla niektórych z najbardziej udanych gier wideo w historii. Seria Ghosts 'N Goblins jest dobrym przykładem tych gier. Mnóstwo graczy używało monet do gry w Ghosts 'N Goblins w tamtych czasach, ale seria miała również swoje miejsce na innych platformach, gdy stały się bardziej dostępne dla graczy. Gry wideo są głównie ogrywane w zaciszu własnego domu na konsolach lub komputerach PC, ale to nie znaczy, że te typy gier stały się przestarzałe. Ghosts 'N Goblins Resurrection to nowe podejście do serii, które przyciągnęło uwagę wielu graczy od czasu wydania na Nintendo Switch w lutym, ale właśnie ogłoszono, że gra będzie również dostępna na innych platformach już wkrótce.

Capcom potwierdził, że Ghosts 'N Goblins Resurrection pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC poprzez Steam. Zupełnie nowy filmik jest zapowiedzią nowej wersji gry, a także ujawnia jej datę premiery.

 

 

Ghosts 'N Goblins Resurrection ponownie postawi Cię w roli rycerza Artura, który przemierza królestwo demonów, walcząc z hordami wrogów. Jego celem jest uratowanie księżniczki Prin-Prin, a on będzie mógł zebrać kilka rodzajów broni do wykorzystania przeciwko swoim wrogom. Ta gra platformowa 2D z widokiem z boku jest bardziej wymagająca niż kiedykolwiek dzięki kilku poziomom trudności i trybom rozgrywki, w tym trybowi kooperacji na kanapie dla dwóch graczy.

Jeśli chcesz pomóc Arturowi i uratować księżniczkę przed złymi mieszkańcami królestwa demonów, musisz poczekać do 1 czerwca 2021 roku, aby zagrać w Ghosts 'N Goblins Resurrection.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare