Dowiedz się więcej o Ghost 'n Goblins Resurrection

Dowiedz się więcej o Ghost 'n Goblins Resurrection
19 sty 2021, 17:00

Jeśli lubisz gry wideo i dorastałeś w latach 80-tych, to prawie pewne, że grałeś w Ghosts 'n Goblins. Platformówka akcji od Capcom była jedną z najpopularniejszych gier, w każdym salonie gier na całym świecie, kiedy została wydana w 1985 roku. Od tego czasu, kilka remake'ów i sequeli podąża za oryginalną grą. Ghosts n' Goblins ma legion fanów i główny bohater gry, rycerz Arthur, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie gier wideo. Uratowanie porwanej księżniczki przed królem demonów Astarothem nigdy nie było łatwym zadaniem w żadnej z gier z tej serii, ale nadchodząca premiera Ghosts 'n Goblins Resurrection da Ci możliwość przeżycia najlepszych chwil grając w ulubionego klasyka zręcznościowego na Nintendo Switch.

 

 

Ghosts 'n Goblins Resurrection czerpie inspirację z gry Ghosts 'n Goblins i jej sequela Ghouls 'n Ghosts, aby zapewnić niesamowitą rozgrywkę, która ożywi klasyczną historię, a jednocześnie będzie tak wymagająca, jak oczekiwali fani. Pomimo wysokiego poziomu trudności gier z tej serii, który niejednokrotnie prowadzi do frustracji, Ghosts 'n Goblins ma pewien urok, który zawsze zmusza do ponownego spróbowania po śmierci. Dlatego też zapowiedź Ghosts 'n Goblins Resurrection została bardzo ciepło przyjęta przez fanów.

Możesz dowiedzieć się więcej o funkcjach gry w nowym filmie opublikowanym niedawno przez Capcom, w którym producenci Ghosts 'n Goblins Resurrection Yoshiaki „H” Hirabayashi i Peter Fabiano mówią o grze.

 

 

Jeśli chcesz wypróbować Ghosts 'n Goblins Resurrection, gra zostanie wydana 25 lutego 2021 roku na Nintendo Switch.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare